Bydgoszcz
12C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 13 • L 11
21C
Wt
23C
Sr
14C
Czw
15C
Pt
22C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaDzień Otwarty UKW
logo-pol
09.02.2016 | 18:49

Dzień Otwarty UKW

Studenci i wykładowcy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zachęcają, by dołączyć do grona osób związanych z Uczelnią.

Na zdjęciu: Logo UKW

Fot.

Chcesz rozpocząć studia lub zacząć nowy kierunek? Dla osób takich, jak Ty organizowany jest Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Odbędzie się on 4 marca w budynku Biblioteki UKW przy ul. Szymanowskiego 3. Na terenie obiektu zostaną rozstawione stoiska, w których studenci oraz wykładowcy będą informować przybyłe osoby o kierunkach, kołach i organizacjach studenckich, zajęciach dodatkowych itd. Punkty odwiedzić będzie można od 9:00 do 14:00.

W tym czasie organizowane będą także warsztaty o różnorodnej tematyce. Ich uczestnicy wezmą udział w treningu innowacyjnego lidera, dowiedzą się jak zaplanować swoją podróż lub poznają tajniki sztuki rozwiązywania konfliktów. Ponadto będzie można zobaczyć również pokazy studentów wychowania fizycznego oraz posłuchać koncertu studentów ukw. Niektóre zajęcia odbędą się w budynku Biblioteki UKW, a inne w laboratoriach Instytutu Fizyki, Instytutu Techniki i Wydziału Nauk Przyrodniczych.

Udział w zajęciach wezmą osoby, które wcześniej się na nie zapiszą. Liczba miejsc uczestników poszczególnych spotkań jest ograniczona. Uczniowie mogą indywidualnie zapisywać się na wybrane spotkania lub nauczyciel może od razu zgłosić całą grupę. Formularz zgłoszeniowy oraz dokładny program imprezy znajduje się na stronie internetowej www.dzienotwarty.ukw.edu.pl


Powiązane treści