Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaKuchenne Rewolucje w Bydgoszczy. Wiemy, kiedy zostanie otwarte Dzikowisko!
dzikowisko
16.10.2023 | 11:14

Kuchenne Rewolucje w Bydgoszczy. Wiemy, kiedy zostanie otwarte Dzikowisko!

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Restauracja Dzikowisko wkrótce zostanie otwarta. To lokal, który w ostatnich dniach odwiedziła Magda Gessler. Słynna restauratorka przeprowadziła tam Kuchenne Rewolucje.

Restauracja, którą prowadzą Jakub i Anna Micianiec, działała dotąd pod nazwą Gusto Kuchnia & Wino (wcześniej Gusto Bistro & Catering) – od 2015 roku przy ul. Gdańskiej, a od czerwca bieżącego roku przy ul. Fredry 1. W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że lokal bierze udział w Kuchennych Rewolucjach.

Kuchenne Rewolucje w Bydgoszczy

Program Magdy Gessler od lat należy do najpopularniejszych w telewizji. Znana restauratorka była już kilka razy w Toruniu, a także w Grudziądzu i Inowrocławiu. Nie przyjeżdżała jednak do Bydgoszczy. Aż do teraz.

Ekipa programu TVN odwiedziła bydgoski lokal w ubiegłym tygodniu. Przez kilka dni Magda Gessler przeprowadzała rewolucję, zmieniając nie tylko wystrój i menu, ale też nazwę restauracji, która od teraz brzmi „Dzikowisko”.

Restauracja Dzikowisko w Bydgoszczy

W piątek, 13 października zorganizowano tradycyjną kolację, w czasie której prezentowane jest nowe menu. Goście w samych superlatywach oceniali podane dania, a wiele pozytywnych opinii i zdjęć można było znaleźć na ich profilach w mediach społecznościowych.

– Szef kuchni i właściciel w jednym, Jakub Micianiec, stanął na wysokości zadania – napisał pan Sebastian. Pani Zuzanna dodała: Możemy Wam zdradzić, że nowe dania są przepyszne i wyjątkowe – nigdy nie jedliśmy czegoś podobnego.

Dzikowisko – kiedy otwarcie?

Na razie Magda Gessler wyjechała z Bydgoszczy, ale wróci jeszcze, aby po czasie ocenić efekty przeprowadzonej rewolucji. W restauracji trwają tymczasem ostatnie przygotowania do oficjalnego otwarcia, które zaplanowano na środę, 18 października.

Odcinek Kuchennych Rewolucji z udziałem bydgoskiej restauracji zostanie wyemitowany prawdopodobnie wiosną przyszłego roku.

Aktualizacja: Odwiedziliśmy Dzikowisko w Bydgoszczy tuż po otwarciu. Czytaj recenzję!

Kuchenne Rewolucje w TVN

Program prowadzony przez Magdę Gessler nadawany jest od 2010 roku – od kilku lat w czwartki o godz. 21:35. Należy do najpopularniejszych w polskiej telewizji, a restauracje, które pokazano w Kuchennych Rewolucjach, budzą ogromne zainteresowanie. Nie wszystkie jednak utrzymują się na rynku.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments