[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

E-book o kredytach frankowych. Pobierz publikację!

Dodano: 16.02.2021 | 08:01

Na zdjęciu:

Fot. pxhere

Radca prawny Przemysław Piątek przygotował e-booka pt. „Wstęp do problematyki kredytów powiązanych z CHF”. Zachęcamy do pobierania publikacji.

E-book powstał, aby przybliżyć tematykę kredytów frankowych. Według ogólnodostępnych danych w obrocie znajduje się ok. 700 000 umów kredytu powiązanych z frankiem szwajcarskim. Teraz w rękach wymiaru sprawiedliwości pozostaje los osób, które mają tego typu kredyty. Umowy są bardzo skomplikowane i samo ich gramatyczne rozumienie nie pozwala na jednoznaczną ocenę skutków prawnych zawartych postanowień.

Moja pierwsza styczność z kredytami frankowymi miała miejsce 2016 r. Po wygranej sprawie klientów o zwrot ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, zgłosił się do mnie szwagier tychże powodów i przedstawił problem. Zacząłem szukać orzecznictwa, głównie TSUE, gdyż na polskim podwórku było to w zasadzie novum. Po szerokiej analizie zająłem się tą sprawą i tak do dzisiaj pomagam kredytobiorcom w sporach z bankami. Mam nadzieję, że ta publikacja, pomoże lepiej zrozumieć zagadnienia kredytów frankowych szerszej grupie osób – mówi autor publikacji Przemysław Piątek.

[POBIERZ EBOOK TUTAJ]

Przemysław Piątek jest autorem cyklu porad prawnych „RADCA w PIĄTEK”, który co tydzień ukazuje się na łamach naszego portalu.

E-book o kredytach frankowych. Pobierz publikację!
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments