Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zmiany w bydgoskim markecie. Bezpłatny parking i powiększenie działu alkoholi

Dodano: 06.12.2022 | 11:40

Na zdjęciu: E.Leclerc w Bydgoszczy działa od 2010 roku.

Fot. mat. prasowe

Bydgoski market E.Leclerc, ulokowany przy ulicy Skłodowskiej-Curie naprzeciwko szpitala Jurasza, przeszedł metamorfozę. Od teraz parking przy sklepie jest bezpłatny, a na półkach znajdziemy więcej produktów regionalnych, marek własnych, kuchni z całego świata oraz alkoholi.

Sklep E.Leclerc, zlokalizowany przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 26, przeszedł w ostatnich miesiącach duże zmiany. – Otwarte stoisko Whisky & Tobacco oferuje największy wybór trunków w konkurencyjnych cenach. Powstało ono z miłości i pasji do wysokojakościowych alkoholi. Choć w ofercie można znaleźć napoje niemal każdego zakątka na świecie, to największym atutem nowego punktu jest whisky – informuje sieć.

Asortyment obiektu został powiększony także o liczne propozycje z kuchni z całego świata, w tym oryginalne produkty ukraińskie oraz kuchni wschodniej. Nowe udogodnienia czekają także na zmotoryzowanych klientów – zmieniły się bowiem zasady korzystania z parkingu. Czas bezpłatnego parkowania za szlabanem to całe 60 minut, bez względu na to czy kierowca jest klientem supermarketu, czy też okolicznych sklepów.

Bydgoski market zmienił także zarząd. Nowymi zarządzającymi zostali Sebastian Goliszewski i Anna Pawliczek. – Wdrażamy kolejne pomysły w struktury marketu. Chcemy, aby nasz sklep zmieniał się i rozwijał tak, jak sama Bydgoszcz, która zawsze zaskakiwała mnie swoją wielokulturowością i nowoczesnością. Naszym priorytetem jest uzyskanie oferty, która będzie odpowiadać wszystkim mieszkańcom, poprzez wzbogacenie jej o produkty z różnych stron świata oraz tych pierwszej potrzeby. Mocno stawiamy także na rozwój kontaktów z lokalnymi dostawcami – mówi Goliszewski.

E.Leclerc w Bydgoszczy działa od 2010 roku. Na polskim rynku firma działa od 1995 roku – wtedy na warszawskim Ursynowie otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki. Obecnie grupę tworzą 44 sklepy, które zatrudniają ponad pięć tysięcy pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 17 sklepów internetowych.

CZYTAJ TAKŻE: Action otwiera nowy sklep w Bydgoszczy! Znamy datę

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Ten parking i sposób płacenia za niego to był powód, żeby tam nie przyjeżdżać.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Oferta alkoholi fajna, ale ceny koszmarne. Do tego ten idiotycznie zarządzany parking. Nie bez powodu jest wciąż pusty. Ta drobna zmiana nie skusi mnie do przyjazdu na zakupy. Zamiast zachęcić klientów do dłuższych zakupów, właściciel każe im nerwowo zerkać na zegarki. Powodzenia.

Klient sporadyczny.
Klient sporadyczny.
1 rok temu

Byłam tam na początku listopada i bezpłatna była tylko pierwsza godzina parkowania. W zeszłym roku bezpłatne było 1,5 godziny. Więc nie za bardzo wiem czy to jest zmiana na lepsze. Chyba że na dniach znów nadeszły zmiany.

Artur
Artur
1 rok temu

Ten parking a w szczegolnosci jego obsluga to kpina! !!! Bylem tam raz i nigdy tam nie wroce!!!! Marketu tez nie polecam , drozyzna i wiele towarow przeterminowanych.