Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeEnea Bydgoszcz Triathlon 2021 – dzień drugi. W rywalizacji sztafet wystartował Rafał Bruski [ZDJĘCIA]
29.08.2021 | 21:37

Enea Bydgoszcz Triathlon 2021 – dzień drugi. W rywalizacji sztafet wystartował Rafał Bruski [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Niedziela (29 sierpnia) była drugim dniem zmagań w Enea Bydgoszcz Triathlon.

Zawodnicy rywalizowali dzisiaj na dystansie 1/2 (1,9 km pływania, 82 km jazdy rowerowej i 22 km biegu) oraz 1/8 (475 m pływania, 21 km roweru i 5,5 km biegu).

Rywalizację na 1/2 wygrał Dariusz Grondziewski (4:11.06), a wśród kobiet najlepszy czas na tym dystansie uzyskała Joanna Markucka (4:41.41), która była czternasta w kategorii open. Na 1/8 triumfował Tomasz Marcinek (54:08), zaś wśród pań – Roksana Słupek (59:29) – dziewiąta w ogólnej klasyfikacji.

W niedzielę odbyły się także zmagania sztafet. Na starcie na dystansie 1/8 wystartowała sztafeta m.in. Czystej Puszczy Bydgoskiej (Paulina Rybacka, Marcin Rybacki i Kacper Galas), a także w sztafecie wystartował Rafał Bruski wraz z Tomaszem Bruskim oraz Moniką Matowską. – W przyszłym roku widzimy się na pełnym dystansie – zapowiedział prezydent Bydgoszczy w swoim wpisie w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Enea Bydgoszcz Triathlon 2021 - dzień drugi. W rywalizacji sztafet wystartował Rafał Bruski [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments