Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEuropark Krasnal zawita na Szwederowo! Mamy karnety [KONKURS]
17.04.2016 | 13:04

Europark Krasnal zawita na Szwederowo! Mamy karnety [KONKURS]

Największe wesołe miasteczko ponownie pojawi się w Bydgoszczy - zachwalają organizatorzy.

Na zdjęciu: Jedną z atrakcji lunaparku jest BreakDancer.

Fot. mat. prasowe

Po wizycie na Wyżynach Europark Krasnal ponownie rozstawi swoje atrakcje na terenie Bydgoszczy. Tym razem wesołe miasteczko pojawi się na osiedlu Szwederowo – u zbiegu ulic Bielickiej i Inowrocławskiej.

Co oferuje Krasnal? Między innymi Project 1, jak zachwalają organizatorzy – „szybką, wirującą i wysoką łapę”, rodzinną kolejkę Dragon, tradycyjny autodrom czy BreakDancera, instalację „podwójnie zakręconą”. Do tego dołączają również inne atrakcje – suchy basen, trampoliny, strzelnica czy liczne urządzenia sprawnościowe.

Karuzele na Szwederowie będą czynne od nadchodzącego czwartku, 21 kwietnia do niedzieli. W czwartek i piątek dostępne będą od godziny 14:00, w weekend – już od 11:00. Obowiązuje zasada otwarcia lunaparku „do ostatniego klienta”.

We współpracy z Europarkiem Krasnal portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania są cztery karnety (każdy obejmuje trzy przejazdy) na przyszłotygodniowe atrakcje. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „Krasnal”, natomiast w treści maila podać swoje dane kontaktowe. Na zgłoszenia czekamy do wtorku do godziny 20:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej najpóźniej w środę o godzinie 15:00.


Powiązane treści