[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ewa Farna wystąpi w Bydgoszczy. Zaprezentuje nową płytę

Dodano: 10.10.2022 | 12:36

Na zdjęciu: W tym roku Ewa tak naprawdę po raz pierwszy wyrusza w trasę biletowaną po klubach.

Fot. nadesłane

Już w przyszłym tygodniu do Bydgoszczy zawita Ewa Farna. Wokalistka wystąpi 23 października w Fabryce Lloyda w ramach swojej trasy koncertowej Umami Tour. 

Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Artystka dojrzała, spełniona i ukonstytuowana, która tym razem zaprasza w niezwykłą podróż muzyczną promująca swoje najnowsze wydawnictwo pt. Umami. Album porusza tematy ważne i istotne w charakterystyczny dla Ewy szczery i bezpośredni sposób, zaś Jej niesamowity głos i energia sceniczna powodują, że będzie to niewątpliwie bardzo różnorodna i smaczna muzyczna uczta. Umami to piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny.

To też eksplikacja momentu życia, w którym jest Ewa: piątym smakiem stało się dla niej macierzyństwo. W „Umami” ukrywa się również gra słów – „u mamy” – tam gdzie czujemy się dobrze, bezpiecznie.

W tym roku Ewa tak naprawdę po raz pierwszy wyrusza w trasę biletowaną po klubach – trasę bardziej kameralną, osobistą, starannie przygotowaną i doprawioną nie tylko utworami z nowej płyty Umami, ale również hitami jakimi są Cicho, Ewakucja, Znak czy Na ostrzu. A więc Umami Tour – trzymając się koncepcji – będzie liczyło 5 przystanków, a jednym z nich jest właśnie Bydgoszcz.

Na samą myśl o jesiennej trasie czuję mega podekscytowanie, nie musze mówić jak bardzo my, muzycy, jesteśmy głodni kontaktu z publicznością, tej bezpośredniej relacji, której nie da się zastąpić żadnym wirtualnym, onlinowym spotkaniem. Chcę wyśpiewać swoje emocje, napełnić się dobrą energią płynącą z naszych spotkań, połączyć się na żywo ze świadomym słuchaczem. Mam nadzieję, że będzie Wam smakować. My z zespołem nie możemy doczekać się tej klubowej premiery i mamy w planach zostawić Wam całą naszą energie i serducho – mówi Ewa Farna.

Bilety w cenie 89 zł do zakupu o organizatora Adria Art na stronie: www.adria-art.pl