Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Fani militariów, czas na zakupy!

Dodano: 13.03.2017 | 17:50

Militarne gadżety będę dostępne dla każdego i w dobrej cenie!

Na zdjęciu: Otwarcie sklepu z asortymentem powojskowym już 14 marca.

Fot. Stanisław Gazda

Już we wtorek 14 marca o godz. 9:00 Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy zaprasza na otwarcie sklepu z powojskową odzieżą i sprzętem. W ofercie ponad 140 pozycji: furażerki, hełmy, mundury, bluzy i kurtki polowe, menażki, manierki czy noże treningowe. Nie zabraknie też „nieśmiertelnych” kalesonów. Pierwsi klienci mogą liczyć specjalne upominki.

Po sukcesie i tłumach na otwarciu sklepu w Poznaniu, teraz przyszedł czas na Bydgoszcz. Już 14 marca fani militariów z miasta i okolic będą mogli ruszyć na zakupy. Na nabywców czeka tu ponad 140 pozycji. Zarówno tych typowo wojskowych jak hełmy, furażerki rogatywki czy kamizelki pneumatyczne, ale i takich, które jak worki lniane czy deski do krojenia i tasaki mogą się przydać w niejednym gospodarstwie domowym.

Do wizyty przy Trybowskiego 8, gdzie zlokalizowany jest bydgoski punkt, zachęca nie tylko bogata oferta, ale przed wszystkim ceny. Są praktycznie na każdą kieszeń. Już za niewiele ponad 4 zł będzie można kupić koszulki z długimi rękawami w kolorze khaki, a za ok. 5 zł wojskowe berety stalowoszare i zielone. Na niewiele ponad 12 zł wyceniono kapelusze polowe tropikalne, a bluzy polowe będzie można kupić już od ok. 16 zł. Warto pamiętać, że do podanych na stronie cen trzeba doliczyć podatek VAT.

W sprzedaży ponadto: manierki, menażki, kominiarki, kurtki polowe, latarki, mundury, noże, płaszcze, wiatrówki oficerskie. W ofercie również tak nietypowe rzeczy jak flagi Australii, Belgii, Holandii, Islandii, Norwegii, Portugalii czy Węgier.

Ze względu na ograniczoną ilość towaru bydgoski oddział AMW wprowadził limity zakupów na jedną osobę. Każdy klient będzie mógł kupić po 5 sztuk konkretnej rzeczy. Bydgoski sklep czeka na miłośników powojskowego sprzętu  dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki w godz. 9:00 – 14:00.

Dotychczas punkty sprzedaży działały w Oddziałach Regionalnych AMW w Krakowie, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie i Zielonej Górze. Na początku marca dołączył do nich sklep w Poznaniu. Pod koniec  miesiąca Agencja planuje otwarcie kolejnej placówki w Gdyni, a w III kwartale bieżącego roku również w Lublinie.

Pełna oferta wraz z cennikiem dostępna na stronie amw.com.pl. w zakładce „Sprzęt i uzbrojenie”.