Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 0 • L -1
1C
Nd
-1C
Pon
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleFeralne rondo Skrzetuskie. Zderzenie z udziałem autobusu [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]
24.03.2017 | 11:44

Feralne rondo Skrzetuskie. Zderzenie z udziałem autobusu [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Ruch u zbiegu alei Wyszyńskiego i ulicy Skłodowskiej-Curie odbywa się z utrudnieniami.

Na zdjęciu: Osobowy peugeot biorący udział w zdarzeniu.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło krótko po godzinie jedenastej na rondzie Skrzetuskim. Samochód osobowy marki Peugeot zderzył się z autobusem linii nr 59 jadącym w kierunku Błonia.

CZYTAJ TAKŻE: Wypadek na ulicy Jagiellońskiej. Duże utrudnienia w ruchu! [ZDJĘCIA]

Jak informują nas policjanci, nie są na razie znane szczegóły zdarzenia. – Ustalamy aktualnie jego przebieg – mł. asp. Piotr Duziak z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji. Uderzenie spowodowało spore zniszczenia w peugeocie, uszkodzona została również karoseria autobusu.

Nie ma obecnie informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych. Ruch w rejonie zdarzenia odbywa się z utrudnieniami – zablokowany jest jeden z pasów ruchu alei Wyszyńskiego w kierunku Gdańska.

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej poinformował, że z uwagi na wypadek mogą występować okresowe opóźnienia w kursowaniu komunikacji publicznej.


AKTUALIZACJA

Jak wynika z ustaleń policjantów, winnym zdarzenia był kierowca peugeota, który ruszając ze świateł postanowił zmienić pas ruchu, uderzając w autobus. Jego trzej pasażerowie odnieśli drobne obrażenia, zostali opatrzeni w karetce, która przybyła na miejsce kolizji.


Powiązane treści