[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Fiat uderzył w seata na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.08.2022 | 13:37

Na zdjęciu: W seata leona uderzył kierowca fiata ducato. Jak ustalili policjanci, kierowcy obu pojazdów w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

Fot. KPP Radziejów

Przez kilkadziesiąt minut ze sporymi utrudnieniami odbywał się ruch na krajowej 62, gdzie w czwartkowe (25 sierpnia) przedpołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Płowce w powiecie radziejowskim, a informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb tuż po godzinie dziesiątej. Na miejscu pracowali m.in. policjanci z radziejowskiej drogówki i to oni przekazali pierwsze, wstępne ustalenia.

– Kierujący fiatem ducato 45-latek nie wyhamował i uderzył w tył skręcającego w lewo seata – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego radziejowskiej policji i dodaje: – Do tego zdarzenia przyczyniła się jazda zbyt blisko pojazdu poprzedzającego.

Funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości obu kierowców, okazało się, że zarówno kierujący busem, jak i osobowym seatem byli trzeźwi, a nikomu w wyniku tego zdarzenia nic poważnego się nie stało. – Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi – kończy rzecznik radziejowskiej policji.

Na czas działania służb, ruch w miejscu zdarzenia prowadzony był wahadłowo. Przypomnijmy, że dzisiaj doszło już do innego groźnego wypadku – na drodze wojewódzkiej 270 do rowu wpadła ciężarówka-cysterna, która przewoziła pyłki plastiku.

 

Fiat uderzył w seata na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments