[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Fordon z lotu ptaka. Zobacz wyjątkowy film! [WIDEO]

Dodano: 04.10.2022 | 13:29

Na zdjęciu: Fordon z lotu ptaka 2022.

Fot. screen z video

Zobacz piękno i najważniejsze miejsca w Fordonu w wyjątkowym filmie „Fordon z lotu ptaka 2022”.

Film „Fordon z lotu ptaka 2022” to pierwszy prezent z okazji 10. urodzin Fordon na co dzień! – Po pięciu latach od realizacji pierwszego filmu „Fordon z lotu ptaka” nasze osiedla diametralnie się zmieniły. Postanowiliśmy, że ten szczególny rok to odpowiedni czas na wersję 2.0 – podkreślają administratorzy największego fanpage o Fordonie.

Film powstał dzięki wsparciu Arkada-Invest – wiodącego bydgoskiego dewelopera, realizującego w Fordonie inwestycję ForDOM. Na filmie można zobaczyć, jak prezentuje się najnowszy kompleks mieszkaniowy, który znalazł już wielu nabywców.

W filmie przygotowanym przez Artemis Studio – filmowanie i fotografia można zobaczyć, jak wyglądają fordońskie osiedla w dynamicznych ujęciach z powietrza. Odnowiony rynek w Starym Fordonie, rozbudowujący się kampus Politechniki Bydgoskiej, piękno zielonych płuc na Górkach i nad Wisłą czy piękno glinianki przy Auchan – to wszystko można zobaczyć na filmie.

Dawkę emocji zapewnią Fordoniak Trails, którzy specjalnie dla nas pokazali, jak realizują swoją pasję na torze przy Górkach Fordońskich na Przylesiu.

Fordon z lotu ptaka 2022 – zobacz film

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments