Bydgoszcz
4C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 5 • L 3
13C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
4C
Nd
7C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFordońskie kino wznawia działalność. Seanse już od października
KINO JEREMI FORDON
24.09.2020 | 11:56

Fordońskie kino wznawia działalność. Seanse już od października

Na zdjęciu: Sala Kina Jeremi w tym roku została wyposażona w nowy projektor oraz serwer kinowy.

Fot. Kino Jeremi

Już 1 października Kino Jeremi, które mieści się w budynku XV LO przy ul. gen. Fieldorfa-Nila w Fordonie ponownie rozpoczyna seanse filmowe – oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Fordońskie kino, mieszczące się w gmachu szkoły na osiedlu Przylesie wznawia działalność po długiej przerwie, spowodowanej epidemią koronawirusa. Na początek, w ramach filmowych czwartków wyświetlany będzie cykl filmowy „Słodko-Gorzka Jesień”. W październiku w kinie będzie można kilka ciekawych filmów, np. przepiękny wizualnie film fantasy „Dolina Bogów” Lecha Majewskiego, czy bardzo dobrze odebrany przez krytyków filmowych i widzów komediodramat „Babyteeth” w reżyserii Shannon Murphy.


CZYTAJ TAKŻE: Hala targowa wraca do życia. Co się w niej znajdzie?


Warto wspomnieć, że od lutego tego roku Kino Jeremi wyposażone jest w nowy projektor oraz serwer kinowy. Dzięki temu filmy wyświetlane są w jeszcze lepszej jakości. Doposażenie sali kinowej zrealizowano w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Bilet normalny na film w fordońskim kinie kosztuje 11 zł, a – ulgowy 7 zł. Dla członków klubu filmowego wstęp jest darmowy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści