Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 4 • L 2
1C
Pt
4C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
7C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIGmina Osielsko wydała oświadczenie w sprawie problemów z odbiorem opadów
śmieci_wywóz_odpady_bydgoszcz_SF
09.01.2020 | 15:12

Gmina Osielsko wydała oświadczenie w sprawie problemów z odbiorem opadów

Na zdjęciu: Mieszkańcy gminy Osielska podkreślają, że firma Corimp nie odbiera odpadów w terminie.

Fot. Szymon Fiałkowski

Mieszkańcy gminy Osielsko od początku roku skarżą się na problemy w odbiorze odpadów. Dziś głos tej sprawie zabrała gmina, wystosowując informacje do mieszkańców.

Od 1 stycznia 2020 roku usługą odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie gminy Osielsko i PSZOK w Żołędowie realizuje bydgoska firma Corimp. Od kilku dni mieszkańcy skarżą się na to, że nowy wykonawca usług nie wywiązuje się z zadania i nie realizuje wywozów zgodnie z harmonogramem. Podkreślano także, że próby kontaktu z Corimpem kończyły się niepowodzeniem.

Dziś po południu wójt Osielska Wojciech Sypniewski przekazał mieszkańcom informacje dotyczącą wywozu śmieci. – W przypadku nieodebrania odpadów zmieszanych lub zbieranych selektywnie w dniu wywozu określonym w harmonogramie, zgłoszenia wraz ze zdjęciami potwierdzającymi nieodebranie można przesyłać drogą elektroniczną na adres pawliczak@osielsko.pl lub przekazywać telefonicznie 52 324 18 65 lub 52 324 18 67 – napisał wójt. Jednocześnie przeprosił on mieszkańców za „wszelkie niedogodności związane z nieterminowym odbieraniem odpadów”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści