Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Gmina Osielsko wydała oświadczenie w sprawie problemów z odbiorem opadów

Dodano: 09.01.2020 | 15:12

Na zdjęciu: Mieszkańcy gminy Osielska podkreślają, że firma Corimp nie odbiera odpadów w terminie.

Fot. Szymon Fiałkowski

Mieszkańcy gminy Osielsko od początku roku skarżą się na problemy w odbiorze odpadów. Dziś głos tej sprawie zabrała gmina, wystosowując informacje do mieszkańców.

Od 1 stycznia 2020 roku usługą odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie gminy Osielsko i PSZOK w Żołędowie realizuje bydgoska firma Corimp. Od kilku dni mieszkańcy skarżą się na to, że nowy wykonawca usług nie wywiązuje się z zadania i nie realizuje wywozów zgodnie z harmonogramem. Podkreślano także, że próby kontaktu z Corimpem kończyły się niepowodzeniem.

Dziś po południu wójt Osielska Wojciech Sypniewski przekazał mieszkańcom informacje dotyczącą wywozu śmieci. – W przypadku nieodebrania odpadów zmieszanych lub zbieranych selektywnie w dniu wywozu określonym w harmonogramie, zgłoszenia wraz ze zdjęciami potwierdzającymi nieodebranie można przesyłać drogą elektroniczną na adres pawliczak@osielsko.pl lub przekazywać telefonicznie 52 324 18 65 lub 52 324 18 67 – napisał wójt. Jednocześnie przeprosił on mieszkańców za „wszelkie niedogodności związane z nieterminowym odbieraniem odpadów”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lol
lol
4 lat temu

można dzwonić i nic sobie z tego nie robią a śmieci od 10.01 nie zabrane