Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Godziny do otwarcia Leroy Merlin w Bydgoszczy. Powstał w miejscu dawnego Tesco [ZDJĘCIA]

Dodano: 13.07.2021 | 21:06

Na zdjęciu: Nowy sklep sieci Leroy Merlin w Bydgoszczy powstał przy ul. Toruńskiej 101, w miejscu dawnego Tesco.

Fot. Szymon Fiałkowski

Już jutro (14 lipca) o 6:30 w Bydgoszczy otwiera się drugi sklep sieci Leroy Merlin. 

Sklep powstał w miejscu Tesco, które z polskiego rynku zniknęło niemal dwa lata temu. Leroy Merlin otworzy drugi market w Bydgoszczy. Pierwszy istnieje od 2002 roku przy ul. Rejewskiego w Fordonie (w pobliżu sklepu sieci Auchan oraz marketu sportowego Decathlon).

Market ma powierzchnię blisko 11 tysięcy metrów kwadratowych, zatrudnionych jest blisko 160 osób. Dla klientów przygotowano także blisko 800 miejsc parkingowych (150 na zewnątrz i 650 w parkingu podziemnym). – To pierwszy giga market w Bydgoszczy – mówią przedstawiciele sklepu. W sklepie dostępne będą artykuły do dekoracji i budowy domu i ogrodu. – Dostępny jest również szeroki wachlarz usług, umożliwiający kompleksową realizację projektów, w tym strefa projektowania, a w niej doświadczeni projektanci – słyszymy. Są też dwie linie kas: tradycyjna oraz samoobsługowa.

W pasażu cały czas otwarty jest m.in. salon meblowy Black Red White, a także kantor, punkt sieci komórkowej, fryzjer i cukiernia Staropolska, punkt pocztowy, a niebawem otworzy się również sklep zoologiczny.

W Leroy Merlin przy Toruńskiej planowana jest także organizacja warsztatów edukacyjnych Dzieciaki Sadzeniaki, ale nie tylko. – Planujemy także realizację lokalnych grantów Fundacji Leroy Merlin na rzecz lokalnej społeczności, poprawiając warunki jej funkcjonowania – mówią przedstawiciele sieci.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00 – 20:00.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments