Groźnie na ul. Fordońskiej. Samochód wypadł z drogi
Dodano: 20.10.2016 | 15:56Na zdjęciu: Do wypadku doszło na ul. Fordońskiej.
Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)
Groźne zderzenie miało miejsce w czwartek po południu na ulicy Fordońskiej. BMW wypadło z drogi i staranowało pobliski słup.
Do wypadku doszło na ulicy Fordońskiej w rejonie Łęczyckiej. Kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zmieniając pas ruchu. Jak wynika z jego relacji, został zahaczony przez inny, szybko jadący pojazd.
Po wypadnięciu z drogi BMW staranowało pobliski słup. Pasażer trafił do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Szansą na potwierdzenie wersji kierowcy może być zapis z monitoringu.
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
















