Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleGroźny wypadek przy dojeździe do A1. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
30.08.2023 | 16:21

Groźny wypadek przy dojeździe do A1. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu

Trzy osoby zostały ranne w groźnym wypadku z udziałem trzech samochodów, do którego doszło w środowe (30 sierpnia) popołudnie w pobliżu wjazdu na bramki na autostradę A1 w Grudziądzu. 

Informację o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej 95 w Grudziądzu (w pobliżu dojazdu do bramek na A1) podali strażacy z grudziądzkiej komendy miejskiej PSP i doprecyzowali, że zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali tuż po godzinie czternastej.

Jak wynika z informacji strażaków, w zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody: dwa ciężarowe i osobowe audi, którego kierowca i pasażerowie byli uwięzieni w pojeździe. – Musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych, aby ewakuować poszkodowanych z auta osobowego – relacjonują.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: to kierowca jednej z ciężarówek i dwie osoby podróżujące autem osobowym, które przetransportowano do szpitala na badania. Na miejscu działało siedem zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, a na miejsce zadysponowany był także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z ostatniego komunikatu służb wynika, że droga w miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci wytyczyli objazdy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments