Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleGroźny wypadek z udziałem motocyklisty. Policjanci publikują nagranie z miejsca zdarzenia [WIDEO]
09.06.2023 | 09:35

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty. Policjanci publikują nagranie z miejsca zdarzenia [WIDEO]

Zdjęcia: KPP Lipno

Do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Krojczyn. Policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, opublikowali nagranie z momentu zdarzenia jednośladu z autem osobowym.

Do zdarzenia doszło w środę (31 maja), kwadrans przed godziną piętnastą w miejscowości Krojczyn (pow. lipnowski, gm. Dobrzyń nad Wisłą). Jak wynika z ustaleń policjantów lipnowskiej drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierująca osobowym renault 28-latka nie upewniła się, co do możliwości wykonania bezpiecznego manewru skrętu w lewo i nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście uderzyła w jednoślad.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby jadące motocyklem – jego kierowca i pasażerka, która – jak wynika z badań w szpitalu – doznała poważnych obrażeń. Wiadomo, że kierujący kawasaki i kierująca autem w momencie zdarzenia byli trzeźwi, zaś policjanci w trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 28-latce prawo jazdy.

Lipnowscy funkcjonariusze opublikowali nagranie z miejsca zdarzenia i – jak sami mówią – przedstawiają je jako ostrzeżenie, bo to kolejny już wypadek z udziałem motocyklisty na drogach regionu w dopiero co rozpoczętym sezonie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments