[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Grunwaldzka 25. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Okolu [WIZUALIZACJE]

Dodano: 20.12.2021 | 12:53

Na zdjęciu: Wizualizacja inwestycji Grunwaldzka 25.

Fot. NK Polska

Przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Wrocławskiej powstanie kolejna inwestycja mieszkaniowa NK Polska – Grunwaldzka 25. Nowoczesna bryła – zaprojektowana przez bydgoską pracownię Lines Architekci – swoim designem nawiązuje do poprzedniego dzieła dewelopera, czyli Perłowej Doliny.

Przygotowywana od kilkunastu miesięcy inwestycja na Okolu początkowo zakładała budowę budynku przy samym skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Wrocławskiej z 44 mieszkaniami. Ostatecznie inwestor przejął sąsiadujące tereny i zaprezentował nowy projekt budynku. Jego autorem – tak jak w wypadku poprzedniej inwestycji NK, czyli Perłowej Doliny – jest bydgoska pracownia Lines Architekci. Ostateczne wizualizacje inwestycji Grunwaldzka 25 (tak będzie nazywał się kompleks) zaprezentowano kilkanaście dni temu.

Jak informuje NK Polska, w czteropiętrowym budynku znajdzie się 115 mieszkań o metrażach od 27 do 77 mkw. Nabywcy będą mieli do wyboru zarówno kawalerki, jak i lokale 2,3 i 4-pokojowe. Jak przekonuje deweloper, atutami Grunwaldzkiej 25 ma być bliska odległość do Starego Miasta i Kanału Bydgoskiego. Standard wykończenia mieszkań obejmie panoramiczne okna trzyszybowe, ogrzewanie podłogowe czy wideo domofony. Budynek będzie wyposażony w halę garażową. Poza mieszkaniami, w ofercie znajduje się sześć lokali usługowych.

Realizacja inwestycji powinna rozpocząć się w najbliższych tygodniach: 15 grudnia inwestor otrzymał decyzję o pozwoleniu na budowę. Wcześniej dokonano rozbiórek istniejącej dotychczas w tym miejscu zabudowy usługowo-mieszkaniowej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
11 miesięcy temu

Wiem, że to z innej beczki ale może nasi politycy zainteresują się budżetem Województwa bo znowu Bydgoszcz jest obrobiona kosztem Torunia i jego połączenia z Mazowieckim. Może tam jest jego miejsce jako zaścianek.

Agata
Agata
11 miesięcy temu

Projekt zupełnie niepasujący do okolicznej zabudowy – będzie szpecił okolicę, tak jak Perłowa Dolina… Na projekcie nie widać miejsc parkingowych – przy istniejącym bloku Budlexu już teraz dzieją się dantejskie sceny z parkowaniem, będzie jeszcze gorzej. Kto godzi się na takie zagospodarowanie???

JezusMaria
JezusMaria
10 miesięcy temu

Nie wiem kto to projektuje, ale układy mieszkań są fatalne. Wygląd poprzedniej inwestycji (Perłowa Dolina) podobnie jak tej nie pasuje do otoczenia i ewidentnie zakłóca nastrój okolicy. Co więcej z zewnątrz wygląda tandetnie i plastikowo, szczególnie okładziny balkonów. Kompletne nieporozumienie, ani wygląd ani układ mieszkań, w 90% niefunkcjonalny. Może i dobre na wynajem krótkoterminowy ale nie do mieszkania. Paskudne.

żubr
żubr
10 miesięcy temu

JezusMaria: o matko boska co tera !