Bydgoszcz
1C
Śnieg
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 1 • L 1
3C
Czw
4C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesGrupa Immobile przekazała 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego szpitala zakaźnego
Szyld, logotyp - Grupa Kapitałowa Immobile - SF
26.03.2020 | 14:37

Grupa Immobile przekazała 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego szpitala zakaźnego

Na zdjęciu: Grupa Kapitałowa Immobile to polska grupa kapitałowa z siedzibą w Bydgoszczy, działająca w branży elektromaszynowej, hotelarstwie, budownictwie, handlu i zarządzaniu nieruchomościami.

Fot. Szymon Fiałkowski

Grupa Kapitałowa Immobile przekazała 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego szpitala zakaźnego.

Grupa Immobile to jeden z największych lokalnych podmiotów gospodarczych. W jej ramach działają spółki: Makrum, Modulo (producent systemów parkingowych), CDI Konsultanci Budowlani (spółka zajmująca się realizacją inwestycji mieszkaniowej), Focus Hotels (sieć hoteli), Promstahl, Projprzem Makrum, Projprzem Budownictwo i Artem. Główna siedziba grupy i jej spółek mieści się w Bydgoszczy, w wybudowanym przez nią budynku biurowym Immobile K3 przy placu Kościeleckich.


NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEMAT KORONAWIRUSA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM


W obliczu pandemii koronawirusa, zarząd GK Immobile zdecydował się przekazać sto tysięcy złotych pomocy na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy. Kwota ta zostanie przekazana na zakup środków niezbędnych do walki z koronawirusem. W czwartek, 26 marca dyrektor szpitala Grażyna Welter złożyła na ręce członków zarządu Immobile – Rafała Jerzego, Sławomira Winieckiego i Piotra Fortuny – podziękowania za wsparcie placówki. – Dziękujemy za ten szlachetny gest, w tak trudnym czasie, kiedy to każda pomoc jest tak bardzo cenna – napisała Welter.

– Pomaganie jest naszym przywilejem i powinnością! Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do walki jaką codziennie toczy personel bydgoskiego Szpitala Zakaźnego w starciu z pandemią koronawirusa. Wzajemna pomoc jest niezbędna, aby nasza codzienność osobista i biznesowa jak najszybciej wrócić mogły do normalności – komentuje Grupa Immobile.

Obecnie spółki zrzeszone w GK Immobile realizują kilka inwestycji na terenie Bydgoszczy. Na osiedlu Leśnym trwa budowa II etapu kompleksu mieszkaniowego Platanowy Park – trwają też prace przygotowawcze do startu III etapu oraz wyburzanie ostatniej hali po przeniesionej fabryce Makrum – ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z PRAC ROZBIÓRKOWYCH. W centrum miasta postępuje adaptacja wieżowca Projprzemu na nowy hotel trzygwiazdkowy, a w najbliższym czasie planowana jest renowacja i rozbudowa Hotelu Pod Orłem. CDI Konsultanci Budowlani zajmuje się także budową Osiedla Uniwersyteckiego w Fordonie (obecnie trwają prace nad sześcioma z planowanych łącznie 15 obiektów) oraz szykuje dużą inwestycje mieszkaniową na Okolu.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] wparcie dla szpitali […]

Powiązane treści