Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Grupa Immobile przekazała 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego szpitala zakaźnego

Dodano: 26.03.2020 | 14:37

Na zdjęciu: Grupa Kapitałowa Immobile to polska grupa kapitałowa z siedzibą w Bydgoszczy, działająca w branży elektromaszynowej, hotelarstwie, budownictwie, handlu i zarządzaniu nieruchomościami.

Fot. Szymon Fiałkowski

Grupa Kapitałowa Immobile przekazała 100 tysięcy złotych na rzecz bydgoskiego szpitala zakaźnego.

Grupa Immobile to jeden z największych lokalnych podmiotów gospodarczych. W jej ramach działają spółki: Makrum, Modulo (producent systemów parkingowych), CDI Konsultanci Budowlani (spółka zajmująca się realizacją inwestycji mieszkaniowej), Focus Hotels (sieć hoteli), Promstahl, Projprzem Makrum, Projprzem Budownictwo i Artem. Główna siedziba grupy i jej spółek mieści się w Bydgoszczy, w wybudowanym przez nią budynku biurowym Immobile K3 przy placu Kościeleckich.


NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEMAT KORONAWIRUSA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM


W obliczu pandemii koronawirusa, zarząd GK Immobile zdecydował się przekazać sto tysięcy złotych pomocy na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy. Kwota ta zostanie przekazana na zakup środków niezbędnych do walki z koronawirusem. W czwartek, 26 marca dyrektor szpitala Grażyna Welter złożyła na ręce członków zarządu Immobile – Rafała Jerzego, Sławomira Winieckiego i Piotra Fortuny – podziękowania za wsparcie placówki. – Dziękujemy za ten szlachetny gest, w tak trudnym czasie, kiedy to każda pomoc jest tak bardzo cenna – napisała Welter.

– Pomaganie jest naszym przywilejem i powinnością! Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do walki jaką codziennie toczy personel bydgoskiego Szpitala Zakaźnego w starciu z pandemią koronawirusa. Wzajemna pomoc jest niezbędna, aby nasza codzienność osobista i biznesowa jak najszybciej wrócić mogły do normalności – komentuje Grupa Immobile.

Obecnie spółki zrzeszone w GK Immobile realizują kilka inwestycji na terenie Bydgoszczy. Na osiedlu Leśnym trwa budowa II etapu kompleksu mieszkaniowego Platanowy Park – trwają też prace przygotowawcze do startu III etapu oraz wyburzanie ostatniej hali po przeniesionej fabryce Makrum – ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z PRAC ROZBIÓRKOWYCH. W centrum miasta postępuje adaptacja wieżowca Projprzemu na nowy hotel trzygwiazdkowy, a w najbliższym czasie planowana jest renowacja i rozbudowa Hotelu Pod Orłem. CDI Konsultanci Budowlani zajmuje się także budową Osiedla Uniwersyteckiego w Fordonie (obecnie trwają prace nad sześcioma z planowanych łącznie 15 obiektów) oraz szykuje dużą inwestycje mieszkaniową na Okolu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments