Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 4 • L 3
10C
Sob
13C
Nd
10C
Pon
12C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIHarleye pojawiły się na Starym Rynku! [ZDJĘCIA]
16.05.2018 | 16:37

Harleye pojawiły się na Starym Rynku! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Marzenia się spełniają. Chętni mogą dosiąść harleya i się nim przejechać!

Fot. Stanisław Gazda

Już od ponad 115 lat cieszą ich właścicieli i wprawiają w zachwyt tych, których na nie nie stać i mogą je jedynie oglądać. Mowa o motocyklach ze stajni Harleya-Davidsona. Dziś organizatorzy zlotu Super Rally Bydgoszcz 2018 sprawili bydgoszczanom nie lada gratkę – mogą oni podziwiać, a nawet wypróbować modele, których jeszcze nikt w Polsce nie widział…

Na Starym Rynku stanął demo-truck, czyli wielki tir, który na swojej platformie przywiózł ponad dwadzieścia najnowszych modeli motocykli Harley-Davidson. Taki pokaz połączony z możliwością przejażdżki jest wsparciem dealerskim dla fabryki Harley-Davidson, która zdecydowała się użyczyć demo-truck organizatorom Super Rally Bydgoszcz, a ci z kolei dedykowali prezentację bydgoszczanom. Atrakcja potrwa do godziny 19:00.

Jutro demo-truck przeniesie się w pobliże miasteczka zlotowego w Myślęcinku, gdzie także przewidziano jazdy testowe. Więcej o Super Rally Bydgoszcz 2018 można przeczytać w artykule „Harleyowcy już w drodze do Bydgoszczy. Rozpoczyna się największy w Europie zlot”.


Powiązane treści