Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Hip-Hop Festival w Gądeczu. Kolejne gwiazdy potwierdziły swój występ

Dodano: 01.04.2024 | 18:44

Na zdjęciu: Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym jedną z gwiazd drugiej edycji Hip-Hop Festivalu w Gądeczu będzie Gibbs.

Fot. Archiwum

Organizatorzy drugiej edycji Hip-Hop Festivalu, który 22 czerwca odbędzie się w Gądeczu, ogłosili nazwiska kolejnych artystów, którzy wystąpią w głównej części koncertu.

Podobnie, jak w zeszłym roku, także i w tym na scenie zobaczymy Gibbsa – twórcę takich hitów, jak „Piękny świat” (97 milionów wyświetleń w serwisie YouTube) czy „Stan” (39 mln wyświetleń). Potwierdzony został także występ Nicoli Tymcio, która na scenie wystąpi wraz z Jamalem i DJ-em BRK.

Wcześniej ogłoszono, że w Gądeczu wystąpią Moneparkk, Szpaku, Małach/Rufuz, Intruz, Hrypa, Młody AZF i Young Leosia. Wkrótce mamy poznać kolejne gwiazdy drugiej edycji festiwalu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Juwenalia Bydgoskie 2024. Ogłoszono pierwszych wykonawców

W sprzedaży są bilety na festiwal. Trwa druga tura sprzedaży wejściówek w cenach 129 zł i 399 zł (bilet VIP). Bilety można kupować zarówno na stronie wydarzenia (gadeczfestival.com), jak i w serwisach biletomat.pl, kupbilecik.pl, kicktet i ebilet.pl.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments