[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pokój zabaw w IKEA Bydgoszcz zostanie ponownie otwarty

Dodano: 03.08.2022 | 12:21

Na zdjęciu: Już w najbliższy piątek, 5 sierpnia ponownie otwarty zostanie pokój zabaw Småland w IKEA Bydgoszcz (Skandynawska 1).

Fot. mat. prasowe

Po dwuletniej przerwie, pokój zabaw dla dzieci w bydgoskim sklepie IKEA – Czarodziejski Las Småland – ponownie otwiera swoje drzwi dla dzieci. Reaktywacja nastąpi już w najbliższy piątek, 5 sierpnia – w siódmą rocznicę otwarcia bydgoskiego marketu szwedzkiej sieci.

Sklepy IKEA to nie tylko przestrzeń pełna funkcjonalnych rozwiązań czy pomysłów na aranżacje wnętrz, ale także miejsce, w którym czas spędzić można całą rodziną. – Marka wsłuchując się w potrzeby klientów, którzy w trakcie zakupów szukają dla swoich dzieci interesującej alternatywy – po ponad 2 latach restrykcji sanitarnych związanych z pandemią, postanowiła ponownie otworzyć Czarodziejskie Lasy Småland w całej Polsce – czytamy w komunikacie prasowym sieci.

Już w najbliższy piątek, 5 sierpnia ponownie otwarty zostanie pokój zabaw Småland w IKEA Bydgoszcz (Skandynawska 1) – tego dnia mija też pięć lat od otwarcia długo wyczekiwanego obiektu szwedzkiej sieci. – Na najmłodszych klientów czeka moc atrakcji pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, dodatkowo dzieci będą miały możliwość zrobienia sobie brokatowych tatuaży, a każdy gość Czarodziejskiego Lasu otrzyma prezent niespodziankę – informuje IKEA.

Sieć zaznacza, że do 1 września planowane jest ponowne otwarcie wszystkich pokojów zabaw Småland w Polsce (oprócz Gdańska – przestrzeń zostanie tam otwarta w 2023 roku z uwagi na trwające prace modernizacyjne tej części sklepu). Godziny otwarcia mogą się różnić pomiędzy sklepami IKEA. Przed wizytą w sklepie można sprawdzić godziny otwarcia na IKEA.pl, korzystając z zakładki „Sklepy”.

IKEA Bydgoszcz – pokój zabaw Småland

Pokoje Zabaw Småland w sklepach IKEA są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Tam, pod okiem przeszkolonych opiekunów, najmłodsi klienci będą mogli spędzić czas jak tylko sobie zapragną: w basenie z kulkami, znajdując ciche miejsce, by obejrzeć film, porysować lub poczytać książkę albo poznać nowych przyjaciół w cieniu olbrzymiego świerku.

Småland znajdują się przy wejściu do każdego sklepu IKEA. W pokojach zabaw odbywa się rejestracja przed wejściem oraz po wyjściu, dzięki czemu opiekunowie cały czas czuwają nad zapewnieniem odpowiedniej liczby dzieci, która może jednocześnie tam przebywać i się bawić.

Naszym najważniejszym zadaniem każdego dnia jest upewnienie się, że klienci zawsze otrzymują w IKEA to, co najlepsze. Naszym celem jest zapewnienie warunków potrzebnych do wygodnego i satysfakcjonującego doświadczenia na każdym etapie zakupów. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że pokoje zabaw Småland ponownie zostaną otwarte w naszych sklepach. To przestrzeń, której bardzo brakowało nam oraz naszym klientom – zarówno tym starszym, jak i najmłodszym –  mówi Kamila Borek, Krajowy Kierownik ds. Relacji z Klientami w IKEA.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Wiadukty Warszawskie naprawione – ale na 10 lat. Będą zmiany w organizacji ruchu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Slicj
Slicj
5 miesięcy temu

To już nie sprawdzacie certyfikatów covid owych? No, no tacy byliście gorliwi…

Filip
Filip
5 miesięcy temu

To 7lecie, a nie 5lecie IKEA Bydgoszcz 😉