[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pies żył w skorupie z sierści, błota i odchodów. Musieli interweniować inspektorzy OTOZ Animals

Dodano: 21.01.2022 | 09:53

Na zdjęciu: Marley trafił do bydgoskiego schroniska.

Fot. OTOZ Animals

Po latach życia w fatalnych warunkach Marley ma szansę na szczęście. To efekt interwencji OTOZ Animals w powiecie radziejowskim.

Marley spędził na łańcuchu całe swoje życie. Ani właściciel, ani jego żona, ani córka, ani wnuki nie widzieli nic nagannego w utrzymywaniu latami zwierzęcia na 1,5-metrowym łańcuchu, w budzie bez podłogi, w której zamiast słomy było błoto! Pies żył w skorupie z sierści, błota i odchodów. Z przepukliną, któremu do życia miał wystarczyć rozmoczony chleb.

W minioną sobotę gehenna zwierzęcia się zakończyła, ponieważ w jego sprawie interweniowali inspektorzy OTOZ Animals o. kujawsko-pomorskiego. Dzięki pracy otozowych i schroniskowych wolontariuszek, Annie Góreckiej, Małgorzacie Borowik i Magdalenie Zawadzkiej, psiak w końcu lepiej widzi i może się poruszać.

Marley został wykąpany, pozbawiony dredów, brudu, martwej, odparzonej skóry oraz inspektów. Mimo zła, które go spotkało, lgnie do człowieka i uwielbia się przytulać. Mamy nadzieję, że pod koniec życia znajdzie człowieka, który już nigdy nie pozwoli go skrzywdzić.

O Marleya można pytać pod nr 512282853 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00, podając jego nr 0032/22.

Pies żył w skorupie z sierści, błota i odchodów. Musieli interweniować inspektorzy OTOZ Animals
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments