IV liga w komplecie. Wiemy, kto zastąpi Legię Chełmża
Dodano: 06.08.2021 | 14:20Na zdjęciu: Piłkarze Cuiavii Inowrocław ponownie będą występowali w IV lidze.
Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej podjął w piątek (6 sierpnia) decyzję o uzupełnieniu składu drużyn występujących w rozgrywkach IV ligi.
W piątek zebrało się prezydium związku, na którym podjęto decyzję, iż w sezonie 2021/2022 w rozgrywkach IV ligi grać będzie Cuiavia Inowrocław. „Biało-zieloni” zastąpią w gronie drużyn występujących w tej klasie rozgrywkowej Legię Chełmża, która wczoraj zakomunikowała, że wycofuje się z rozgrywek.
Na pierwszy mecz inowrocławskiego zespołu w nowym sezonie przyjdzie poczekać do przyszłego weekendu, kiedy to Cuiavia podejmie Unię Gniewkowo. Mecz pierwszej kolejki z Chełminianką Chełmno został przełożony, a nowy termin rozegrania tego pojedynku zostanie wyznaczony później.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


















