Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jacek Góralski zmienia klub. Rozwiązał kontrakt w Niemczech

Dodano: 10.08.2023 | 20:04

Na zdjęciu: Jacek Góralski w barwach VFL-u Bochum rozegrał zaledwie cztery mecze w minionym sezonie ligowym.

Fot. VFL Bochum 1848 / materiały prasowe / archiwum

Jacek Góralski będzie miał nowy klub. Pomocnik piłkarskiej reprezentacji Polski i wychowanek bydgoskiego Zawiszy nie jest już zawodnikiem występującego w niemieckiej Bundeslidze VFL-u Bochum.

Przygoda Góralskiego w Bochum nie była udana. Dość powiedzieć, że pomocnik w barwach niemieckiego klubu wystąpił w zaledwie czterech ligowych spotkaniach w minionym sezonie, a na boisku spędził łącznie niespełna 150 minut. – Z dniem dzisiejszym zakończyłem swoją przygodę z VFL Bochum 1848. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom, zawodnikom oraz kibicom za wsparcie i wspólny rok – napisał zawodnik na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Z komunikatu, jaki niemiecki klub zamieścił wynika, że umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron. – Uzgodniliśmy, że wcześniejsze rozwiązanie umowy ma sens dla obu stron – powiedział, cytowany na profilu klubu w mediach społecznościowych, dyrektor sportowy VFL Bochum, Marc Lettau. Przypomnijmy, że do VFL-u, Góralski przeszedł po dwóch sezonach spędzonych w Kajracie Ałmaty, z którym zdobył m.in. puchar Kazachstanu, a wcześniej jeszcze przez kilka sezonów był graczem bułgarskiego Łudogorca Razgrad.

Zawodnik nie ma na razie – jak podają meczyki.pl – żadnych konkretnych propozycji z innych klubów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments