Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeJack Daniel’s Pub już otwarty. Zobacz zdjęcia ze środka!
24.03.2023 | 11:31

Jack Daniel’s Pub już otwarty. Zobacz zdjęcia ze środka!

Zdjęcia: mat. nadesłane

Nowy Jack Daniel’s Pub powstał przy ulicy Długiej 9, gdzie wcześniej funkcjonowało To2. Lokal został otwarty w piątek, 17 marca.

To2 zostało zamknięte z końcem 2022 roku. Klub działał przez cztery lata, a ostatnia impreza odbyła się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Teraz jednak miejsce ożyło na nowo.

– Decyzję podjęliśmy przypadkiem, gdy zauważyłem lokal w ogłoszeniu o zamknięciu To2. Nowe miejsce to nowi właściciele i nowy dom dla stałych, jak i nowych bywalców – mówią właściciele Jack Daniel’s Pub.

Nowy Jack Daniel’s Pub w Bydgoszczy

Lokal działa już od tygodnia, a goście mogą korzystać z licznych zniżek. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00 będzie można kupić piwo za 6 złotych. Właściciele zapowiadają także wiele innych promocji i atrakcji.

– Goście znajdą zawsze ten sam klimat i niepowtarzalnie podobny wystrój co w Jack & Kredens. Będzie też oczywiście cała gama alkoholi. Gwarantujemy świetnie spędzony czas zarówno przy małym złotym z pianką, jak i przy dyskotekowych rytmach – zapowiadają przedstawiciele Jack Daniel’s Pub.

Więcej informacji na profilach Jack Daniel’s Pub na Facebooku i Instagramie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments