Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 12 • L 10
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
15C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportJędrzejewski: Szkoda meczu ze Stalą, ale w Pile zawalczymy o dobry wynik
24.04.2016 | 09:20

Jędrzejewski: Szkoda meczu ze Stalą, ale w Pile zawalczymy o dobry wynik

W niedzielę Polonia Bydgoszcz pojedzie w Pile

Na zdjęciu: Marcin Jędrzejewski jest jednym z ulubionych zawodników bydgoskich kibiców.

Fot. LG

W piątek żużlowcy Polonii Bydgoszcz przegrali ze Stalą Rzeszów. Po porażce bydgoszczanie nie ukrywali rozczarowania, ale zapewniali, że w Pile zawalczą o korzystny rezultat.

W piątek prym w Polonii wiedli Marcin Jędrzejewski i Oskar Ajtner-Gollob, którzy zdobyli po 11 punktów z bonusem. Kapitan zespołu nie ukrywał jednak, że swoją dobrą postawę zamieniłby na sukces zespołu. – Wolałbym mieć 5-6 punktów mniej, ale żebyśmy wygrali. Wielka szkoda tego meczu. Pokazaliśmy się z dobrej strony, ale za wynik musimy przeprosić kibiców – mówił po zakończeniu spotkania Jędrzejewski.

Jakie były przyczyny porażki ze Stalą? Jędrzejewski mówił o słabych startach, a Mikołaj Curyło wspominał o przygotowaniu toru. – Nie był to łatwy mecz i nie do końca pasował nam tor. Nie był tak samo przygotowany jak na treningach – mówił 24-latek, który w piątek zaprezentował się najlepiej w tym sezonie, zdobywając 4 punkty i 2 bonusy

W niedzielę (początek już o godzinie 13:45) bydgoszczanie pojadą w Pile z tamtejszą Polonią. – Po meczu ze Stalą nie mamy jakiejś dodatkowej energii, ale trzeba jechać dalej. W Pile zawsze dobrze mi się jeździło, więc liczę, że przywiozę trochę punktów – mówi Curyło. Dobrej myśli jest też Jędrzejewski. – Jedziemy zawalczyć o dobry wynik, po to się przecież jeździ na żużlu.


Powiązane treści