Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jutro rusza kolejny etap prac na Kujawskiej. Będą spore utrudnienia w ruchu!

Dodano: 04.08.2020 | 12:35

Na zdjęciu: Jutro (5 sierpnia) odbędzie się pierwsze z siedmiu betonowań torowiska tramwajowego, powstającego na ulicy Kujawskiej.

Fot. ZDMiKP Bydgoszcz

Jutro (5 sierpnia) kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na ulicy Kujawskiej. Wykonawca inwestycji dokona bowiem pierwszego z siedmiu betonowań płyty powstającego torowiska tramwajowego.

Jak przekazuje Aleksandra Rosiak z firmy Tor-Krak (która wraz z firmami Gotowski i PBDI znajduje się w konsorcjum realizującym inwestycje) betonowanie torowiska rozpocznie się jutro około godziny 16:30. – W związku z tym, że nie mamy możliwości rozstawienia się pompą do betonu na ulicy Kujawskiej po stronie zachodniej (od strony kamienic), betonowanie odbędzie się z czynnej jezdni ulicy Kujawskiej po stronie wschodniej – dodaje przedstawicielka Tor-Kraku.

Prace wiążą się ze sporymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Na jezdni wschodniej Kujawskiej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy – będzie on regulowany przez uprawnionych sygnalistów. Utrudnienia w ruchu potrwają do godziny 22:00. Tor-Krak podkreśla, że prace betoniarskie związane z obróbką wylanego betonu mogą potrwać do późnych godzin nocnych, generując dość znaczny poziom hałasu.


CZYTAJ TAKŻE: Rusza remont drogi Bydgoszcz-Inowrocław. Będą utrudnienia!


Wykonawca inwestycji zapowiada, że jutrzejsze betonowanie będzie pierwszym z siedmiu, które będzie musiało być zrealizowane w ramach rozbudowy Kujawskiej. – O kolejnych betonowaniach i utrudnieniach w ruchu będziemy informować na bieżąco – zapewnia Tor-Krak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
Lolek
3 lat temu

Zaje-kurwa-biście ??