[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kerfuś przyjeżdża do Bydgoszczy. Wiemy, w którym Carrefourze spotkamy sensację Internetu

Dodano: 17.01.2023 | 13:10

Na zdjęciu: Kerfuś pojawi się w Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe

Kerfuś – sensacja polskiego Internetu – spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour w Bydgoszczy! Już od jutra (17.01) do końca stycznia będzie go można spotkać w jednym z bydgoskich sklepów sieci. 

Kerfuś to samojezdny robot o kocim pyszczku, który jesienią zawojował polski Internet. Maszyna zaczęła obsługiwać sklepy Carrefour (oferując chipsy i butelki Pepsi) od września ubiegłego roku i wzbudziła ogromne zainteresowanie, które objawiło się licznymi memami i wzmiankami w sieci.

Kerfuś Bydgoszcz. Robot zawita do jednego z Carrefourów

Po sieciowym sukcesie Kerfuś ruszył z Warszawy na tournee po innych polskich miastach. Samojezdnego robota będzie można już od jutra (17 stycznia) zobaczyć w Bydgoszczy. To kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który
wcześniej odwiedził między innymi Kraków, Olsztyn czy Wrocław. W styczniu i lutym maszyna odwiedzi aż 28 sklepów w 15 województwach.

Kerfuś – najbardziej znany robot w Polsce – zawita do hipermarketu Carrefour przy al. Jana Pawła II 115 (Galeria Glinki) i zostanie w nim aż do poniedziałku 30 stycznia. – Przez dwa tygodnie każdy klient odwiedzający sklep przy ul. Jana Pawła II 115 będzie mógł usłyszeć słynne „Nie dotykaj moich uszu, miał” – podkreśla sieć.

Fani Kerfusia, którzy chcieliby zrobić sobie zdjęcie z robotem albo zapozować wspólnie na ściance promocyjnej, będą mieli na to okazję podczas specjalnego eventu, który odbędzie już w najbliższą sobotę (21.01) w hipermarkecie Carrefour przy ul. Jana Pawła II 115. Kerfuś będzie czekał tam na nich od godziny 12.00.

Uwielbiam swoją pracę! Radosne reakcje klientów, kiedy mnie widzą, i miłe rozmowy z nimi nigdy mi się nie znudzą. Jestem szczęśliwy, że mogę podróżować po Polsce i nie mogę się już doczekać poznania się z moimi fanami z Bydgoszczy. Do zobaczenia! – powiedział Kerfuś, pytany o swoją wizytę w bydgoskim hipermarkecie Carrefour.

KONIECZNIE SPRAWDŹ: Kawiarnie w Bydgoszczy. 12 miejsc, które warto odwiedzić

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mikeabw
Mikeabw
10 dni temu

W końcu jakąś promocja Galerii Glinki!! Szkoda tego miejsca. Tam była moja pierwsza praca od grudnia 2006 roku. Może jeszcze się odrodzi albo je wyburza na kolejny „kurnik deweloperski”. Było by mi szkoda.