Bydgoszcz
18C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 18 • L 18
20C
Pon
22C
Wt
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKierowcy wyprzedzali na przejściu dla pieszych. Policja ich nagrała [WIDEO]
wyprzedzanie, dk10
02.08.2019 | 20:10

Kierowcy wyprzedzali na przejściu dla pieszych. Policja ich nagrała [WIDEO]

Na zdjęciu: Policjanci zarejestrowali wyprzedzanie na przejściu dla pieszych.

Fot. KWP Bydgoszcz

Rażące zachowanie dwóch kierowców opla i bmw zarejestrowała kamera policyjnego radiowozu. Kierowcy wyprzedzali na przejściu dla pieszych na drodze krajowej nr 10.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 31 lipca podczas działań pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. – Wówczas policjanci z bydgoskiego ruchu drogowego obserwowali zachowania kierowców w stosunku do pieszych i rowerzystów. Do działań wykorzystali nieoznakowany radiowóz wyposażony w wideorejestrator – mówi kom. Przemysław Słomski.

Przed południem w miejscowości Przyłubie na drodze krajowej nr 10 policjanci zarejestrowali rażące zachowanie dwóch kierowców. Obaj wyprzedzali na przejściu dla pieszych. Kierowcy opla i bmw zostali zatrzymani do kontroli. Za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 200 złotych i 10 punktami karnymi.

Zwracamy się z apelem do wszystkich użytkowników dróg o przestrzeganie przepisów oraz zachowanie ostrożności i rozwagi podczas poruszania się po drodze – apeluje kom. Słomski.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści