[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

W niedzielę atrakcje na osiedlu Leśnym. Będzie festyn i kino plenerowe na Platanowym Parku

Dodano: 21.05.2022 | 12:17

Na zdjęciu: Na plenerowym ekranie wyświetlony zostanie "Film Balkonowy" Pawła Łozińskiego.

Fot. Wikimedia Commons

W niedzielę, 22 maja na osiedlu Leśnym odbędzie się festyn. Jednym z jego elementów będzie wieczorne kino plenerowe na terenie kompleksu mieszkaniowego Platanowy Park, realizowanego przez CDI Konsultanci Budowlani.

Niedzielny festyn na Leśnym odbędzie się w godzinach 13:00 – 18:00 w parku Bydgoskiego Harcerstwa. Organizatorami są rady osiedla Leśne i Bielawy. W programie imprezy znajdziemy występy dzieci ze szkół i przedszkoli osiedla Leśnego, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych. W ramach festynu odbędzie się również kino plenerowe – pokaz zaplanowano o godzinie 20:45 na terenie Platanowego Parku: kompleksu mieszkaniowego na terenach fabryki Makrum, realizowanego przez CDI Konsultanci Budowlani.

W ramach atrakcji, realizowanej przy współpracy CDI, Rady Osiedla Leśnego oraz Stowarzyszenia KolorOFFon, na plenerowym ekranie odbędzie się pokaz „Filmu balkonowego” Pawła Łozińskiego „Film balkonowy”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – dokładna lokalizacja kina to plac przy ulicy Leśnej 20 (obok sklepu Żabka w Platanowym Parku). Organizatorzy zapewniają miejsca do siedzenia, lecz ich liczba jest ograniczona. – Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce siedzące, weź ze sobą własny leżak, karimatę, koc lub cokolwiek lubisz – przekazują organizatorzy.

W niedzielę atrakcje na osiedlu Leśnym. Będzie festyn i kino plenerowe na Platanowym Parku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments