Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Klub w centrum Bydgoszczy na sprzedaż. „Ktoś może spełnić marzenie”

Dodano: 25.10.2022 | 09:51

Na zdjęciu: Klub To2 w Bydgoszczy został wystawiony na sprzedaż.

Fot.

Klub To2 został wystawiony na sprzedaż. Miejsce jest doskonale znane bydgoskim miłośnikom muzyki elektronicznej.

Klub To2 działa przy ul. Długiej 9. Co na wstępie należy pokreślić – jest nadal otwarty.  Ma zostać sprzedany z cały wyposażeniem i z zachowaniem całego składu pracowniczego. Istnieje też możliwość korzystania z dodatkowego ogródka, który był otwarty dwa lata temu.

– Nic, tylko wchodzić i działać. Szukamy nowego właściciela – osoby, która chciałaby dalej rozwijać bydgoską scenę muzyczną w klubie z widokiem na Brdę. Może w ten sposób ktoś spełni swoje marzenie – napisali właściciele klubu na Facebooku.

– Klub jest otwarty, szukamy kogoś kto przejmie pałeczkę. Plany się zmieniają, wszystko płynie – dodali później w komentarzach, podkreślając jednocześnie, że nigdzie nie napisali, iż powodem zamknięcia klubu są ceny prądu.

Klub To2 w Bydgoszczy

To2 powstał w 2018 roku. Założony został przez osoby prowadzące wcześniej lokal Towarzyska Kafe. W klubie można było usłyszeć głównie techno, house, hip-hop i ogólnie elektronikę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem może kontaktować się mailowo pod adresem to2bydgoszcz@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 662 521 237.

Kluby i restauracje w Bydgoszczy

Ostatnie tygodnie to bardzo niespokojny okres dla bydgoskich klubów i restauracji. Informowaliśmy już o zamknięciach takich lokali jak: Vegab, Falla i o sprzedaży pizzerii Roma. Jednocześnie jednak otwierają się 7Rolls. Zbliża się także inauguracja działalności Hali Targowej w Bydgoszczy, gdzie także znajdzie się kilka restauracji.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments