Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Kolacja pożegnalna” w Bydgoszczy. Intryga, która wymyka się spod kontroli

Dodano: 08.03.2019 | 11:25

Na zdjęciu: fragment plakatu

Fot. mat. pras.

Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski – te aktorskie trio już 24 marca zobaczymy na scenie w Kinoteatrze Adria. Aktorzy wspólnie wystąpią w spektaklu „Kolacja pożegnalna”, który zostanie zagrany aż dwa razy: o godz. 15:00 i 18:00. 

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, której organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście nie ma on pojęcia w jakim celu pojawił się z wizytą!

Gospodarze: Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Podczas spotkania robią wszystko aby gość – wieloletni przyjaciel Didier – czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier, w tej roli fantastyczny Janusz Chabior, w pewnym momencie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkania.

Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle. Pierre, czyli Piotr Gąsowski z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli. Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca? Wszystko się okaże na scenie!

Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana przez Tomasza Dutkiewicza spowodują, że będzie to niezapomniana zabawa trwająca 1 godzinę i 45 minut.

Bilety na spektakl (w cenie 95 zł oraz 110 zł) można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl oraz w kasie Kinoteatru Adria. Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

IMG_9037 (1)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments