Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejna antynarkotykowa akcja policji. 33-latek, który trzymał w mieszkaniu 400 gramów marihuany, zatrzymany

Dodano: 28.02.2021 | 11:58

Na zdjęciu: Kolejne uderzenie kujawsko-pomorskiej policji w narkobiznes miało miejsce w Chełmnie.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policjanci z Chełmna zatrzymali 33-latka, który w swoich mieszkaniu trzymał 400 gramów marihuany. To kolejna w ostatnich dniach akcja mundurowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, która była wymierzona w handlarzy nielegalnym towarem.

W mijającym tygodniu kryminalni z Chełmna, we współpracy z funkcjonariuszami tamtejszej straży miejskiej zapukali do drzwi lokalu, w którym przebywał 33-letni mieszkaniec Chełmna. Policjanci mieli bowiem informacje, że mężczyzna miał zajmować się handlem narkotykami. Ich przypuszczenia potwierdziły się – podczas przeszukania mieszkania ujawnili ponad czterysta gramów marihuany oraz wagę.


CZYTAJ TAKŻE: Czterech mężczyzn z Chełmży przetrzymywało 21-latka. Zabrali mu sprzęt elektroniczny i chcieli zmusić do wzięcia pożyczek!


33-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania i usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu za popełnione przestępstwo został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Działania funkcjonariuszy z Chełmna były kolejna akcją wymierzoną w narkobiznes, przeprowadzoną na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. We wtorek, 23 lutego mundurowi – i to z Kielc – zlikwidowali plantację marihuany zlokalizowaną we wsi Wołuszewo pod Ciechocinkiem. W środę, 24 lutego zatrzymano natomiast 23-latka z Bydgoszczy, który handlował marihuaną i amfetaminą.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments