71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 12 • L 11
7C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejna efektowna wygrana bydgoskich piłkarek w sparingu. Strzeliły w nim osiem bramek [ZDJĘCIA]
14-02-2021_piłka nożna_sparing_Sportis KKP Bydgoszcz - LFA Szczecin_AR (29)
19.02.2021 | 06:30

Na zdjęciu: Piłkarki Sportis KKP odniosły kolejną wygraną w meczu sparingowym.

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz odniosły kolejną efektowną wygraną w przedsezonowym sparingu. Na własnym boisku pokonały III-ligową LFA Szczecin.

W meczu z zespołem ze Szczecina, trener Adam Góral nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodniczek. Nie zagrały m.in. Julia Karplyuk, Martyna Boguszyńska, Karolina Majda i Agata Stępień.

Bydgoszczanki w sparingach podtrzymały niezłą skuteczność, choć w meczu z III-ligowcem z Szczecina mogło paść zdecydowanie więcej bramek.

Już do przerwy Sportis KKP miał na swoim koncie pięć trafień. Gole strzeliły Daria Gugała, Karolina Łaniewska, Zofia Giętkowska i dwukrotnie Reut Revaha, która ostatnio otrzymała także powołanie do narodowej kadry Izraela. Po przerwie, bydgoski zespół dołożył jeszcze trzy trafienia – po raz drugi trafiła Giętkowska, a także debiutująca w pierwszym zespole Martyna Kubiak i Edyta Sobczyk.

Sportis KKP pokonał LFA Szczecin 8:0, a już w sobotę (20 lutego) zagra na stadionie w Szczodrzykowie przedostatni sparing tej zimy – rywalem będzie Rolnik Głogówek.