Bydgoszcz
5C
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 4
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesKolejna firma ulokowała swoją siedzibę w parku przemysłowym
rp trans bydgoszcz
20.06.2020 | 10:16

Kolejna firma ulokowała swoją siedzibę w parku przemysłowym

Na zdjęciu: Nowa siedziba firmy RP-Trans w parku przemysłowym.

Fot. UMB

Kolejna firma z branży logistycznej przeniosła się do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Przy ulicy Blumwego swą siedzibę ulokował RP-Trans.

RP-Trans działa na polskim rynku transportowym od 2010 roku. W ciągu dekady firma zdobyła ugruntowaną pozycję i cieszy się zaufaniem zarówno polskich, jak i europejskich klientów. Współpracuje ona m.in. z DPD Polska, Geis PL, DSV, FedEx, Rohlig SUUS Logistics czy Victoria CYMES. Jak informuje urząd miasta, firma na zakupionej działce w BPPT wybudowała obiekt biurowo-socjalny wraz z halą magazynowo-garażową. RP-Trans funkcjonuje w nowym miejscu już od kilku tygodni.

Przeniesienie biura oraz bazy transportowej do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego dało nam wiele nowych możliwości. Jako patrioci regionalni, jesteśmy dumni z faktu, iż będąc częścią jednego z największych parków przemysłowych w kraju, pośrednio wzmacniamy także pozycję gospodarczą naszego regionu – podkreśla RP-Trans. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza flota złożoną z około 80 ciągników siodłowych oraz 100 naczep różnego rodzaju (chłodnia, izoterma, koffer, firana). Pozwala to na przewozy praktycznie wszystkich ładunków.

W parku przemysłowym trwa obecnie realizacja kilku nowych projektów. Niedawno oddano do użytku centrum demonstracyjne z laboratoriami. Budowa obiektu trwała rok.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści