Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 7 • L 5
8C
Sob
5C
Nd
9C
Pon
11C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesKolejna firma ulokowała swoją siedzibę w parku przemysłowym
rp trans bydgoszcz
20.06.2020 | 10:16

Kolejna firma ulokowała swoją siedzibę w parku przemysłowym

Na zdjęciu: Nowa siedziba firmy RP-Trans w parku przemysłowym.

Fot. UMB

Kolejna firma z branży logistycznej przeniosła się do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Przy ulicy Blumwego swą siedzibę ulokował RP-Trans.

RP-Trans działa na polskim rynku transportowym od 2010 roku. W ciągu dekady firma zdobyła ugruntowaną pozycję i cieszy się zaufaniem zarówno polskich, jak i europejskich klientów. Współpracuje ona m.in. z DPD Polska, Geis PL, DSV, FedEx, Rohlig SUUS Logistics czy Victoria CYMES. Jak informuje urząd miasta, firma na zakupionej działce w BPPT wybudowała obiekt biurowo-socjalny wraz z halą magazynowo-garażową. RP-Trans funkcjonuje w nowym miejscu już od kilku tygodni.

Przeniesienie biura oraz bazy transportowej do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego dało nam wiele nowych możliwości. Jako patrioci regionalni, jesteśmy dumni z faktu, iż będąc częścią jednego z największych parków przemysłowych w kraju, pośrednio wzmacniamy także pozycję gospodarczą naszego regionu – podkreśla RP-Trans. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza flota złożoną z około 80 ciągników siodłowych oraz 100 naczep różnego rodzaju (chłodnia, izoterma, koffer, firana). Pozwala to na przewozy praktycznie wszystkich ładunków.

W parku przemysłowym trwa obecnie realizacja kilku nowych projektów. Niedawno oddano do użytku centrum demonstracyjne z laboratoriami. Budowa obiektu trwała rok.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści