Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportKolejna porażka GKM-u. Grudziądzcy żużlowcy bez punktów w Lublinie [ZDJĘCIA]
Krzysztof Buczkowski, Wiktor Lampart, Kenneth Bjerre
26.07.2021 | 23:20

Kolejna porażka GKM-u. Grudziądzcy żużlowcy bez punktów w Lublinie [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Kenneth Bjerre (kask żółty) był najskuteczniejszym zawodnikiem GKM-u w Lublinie. Duńczyk w sześciu biegach zdobył trzynaście punktów.

Fot. Przemysław Gąbka/Speedway Ekstraliga, materiały prasowe

Żużlowcy Zooleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz nadal nie są pewni utrzymania w PGE Ekstralidze. W poniedziałkowym (26 lipca) meczu trzynastej kolejki, grudziądzki zespół przegrał na wyjeździe z Motorem Lublin 33:56.

ŻUŻEL – PGE EKSTRALIGA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 13 KOLEJKA – 26.07.2021 R.
MOTOR LUBLIN – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ 56:33
Pierwszy mecz: 45:45. Bonus: Motor Lublin.

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ
1. Przemysław Pawlicki 6 (2,2,2,0,0)
2. Norbert Krakowiak 2+1 (0,1*,d,-,1)
3. Krzysztof Kasprzak 6+2 (1*,0,2*,1,2)
4. Kenneth Bjerre 13 (3,3,3,1,2,1)
5. Nicki Pedersen 4 (1,2,1,d)
6. Mateusz Bartkowiak 2 (2,0,0,0)
7. Seweryn Orgacki 0 (d,0,-)

MOTOR LUBLIN
9. Grigorij Łaguta 8+1 (0,3,3,2*,-)
10. Krzysztof Buczkowski 3+1 (1*,1,1,-)
11. Jarosław Hampel 13+1 (3,2,2*,3,3)
12. Mark Karion NS
13. Mikkel Michelsen 10+2 (2*,3,w,2*,3)
14. Wiktor Lampart 6 (t,2,1,3)
15. Mateusz Cierniak 4 (3,0,1,w)
16. Dominik Kubera 12+2 (3,1*,3,3,2*)

BIEG PO BIEGU
1. [66.57] Hampel, Prz. Pawlicki, Kasprzak, G. Łaguta 3:3
2. [67.49] Cierniak, Bartkowiak, Orgacki (d), W. Lampart (w/t) 3:2 (6:5)
3. [65.86] Kubera, Michelsen, N. Pedersen, Krakowiak 5:1 (11:6)
4. [66.79] Bjerre, W. Lampart, Buczkowski, Bartkowiak 3:3 (14:9)
5. [66.43] Bjerre, Hampel, Kubera, Kasprzak 3:3 (17:12)
6. [66.76] Michelsen, Prz. Pawlicki, Krakowiak, Cierniak 3:3 (20:15)
7. [66.55] G. Łaguta, N. Pedersen, Buczkowski, Orgacki 4:2 (24:17)
8. [66.84] Bjerre, Kasprzak, W. Lampart, Michelsen (w/u) 1:5 (25:22)
9. [66.26] G. Łaguta, Prz. Pawlicki, Buczkowski, Krakowiak (d) 4:2 (29:24)
10. [66.79] Kubera, Hampel, N. Pedersen, Bartkowiak 5:1 (34:25)
11. [66.23] W. Lampart, G. Łaguta, Bjerre, Prz. Pawlicki 5:1 (39:26)
12. [66.87] Hampel, Bjerre, Cierniak, Bartkowiak 4:2 (43:28)
13. [66.49] Kubera, Michelsen, Kasprzak, N. Pedersen (d) 5:1 (48:29)
14. [66.34] Michelsen, Kasprzak, Krakowiak, Cierniak (w/u) 3:3 (51:32)
15. [67.03] Hampel, Kubera, Bjerre, Prz. Pawlicki 5:1 (56:33)

Sędziował: Michał Sasień.
Komisarz toru: Aleksander Janas.
Komisarz techniczny: Ryszard Walus.
Widzów: ok. 5.500.
Najlepszy Czas: Dominik Kubera w wyścigu trzecim – 65.86 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z pierwszym zestawem pól startowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści