Bydgoszcz
0C
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 1 • L -1
1C
Pt
4C
Sob
5C
Nd
6C
Pon
9C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleKolejna tragiczna śmierć w regionie. Nie żyje rowerzystka
rower
20.02.2018 | 07:25

Kolejna tragiczna śmierć w regionie. Nie żyje rowerzystka

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia sprzed kilkudziesięciu godzin.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło w minioną sobotę wieczorem.

Fot. FreeImages / archiwum

63-letnia kobieta zginęła pod kołami samochodu w miejscowości Jacewo, kilka kilometrów od granicy Inowrocławia. – Prowadzone śledztwo wyjaśni, jak doszło do wypadku i co było jego przyczyną – tłumaczy asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w minioną sobotę, 17 lutego wieczorem. Około godziny 19:50 63-latka jadąca rowerem po drodze powiatowej nr 2545 została potrącona przez jeden z przejeżdżających samochodów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że volkswagen kierowany przez 52-letniego mężczyznę uderzył w tył roweru. – W wyniku uderzenia kierująca jednośladem poniosła śmierć na miejscu – dodaje Drobniecka.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ogromna tragedia na drodze w regionie. Trzy ofiary śmiertelne!


Okoliczności wypadku badają obecnie inowrocławscy funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury. Sprawdzą między innymi, czy kierowca poruszał się z dopuszczalną prędkością oraz, czy ofiara była właściwie widoczna na drodze.

 


Powiązane treści