[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kolejne zmiany w związku z budową S5. Odcinek drogi niedaleko Bydgoszczy zostanie zamknięty

Dodano: 24.11.2020 | 09:12

Na zdjęciu: Zamknięcie drogi powiatowej z Trzeciewca w kierunku Dobrcza potrwa do czerwca przyszłego roku.

Fot. GDDKiA

Kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z budową drogi ekspresowej S5. Jutro (25 listopada) nastąpi zamknięcie odcinka drogi powiatowej z Trzeciewca w kierunku Dobrcza.

Jak informuje Paweł Bruger, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Grupy Mirbud, która realizuje ten odcinek S5 w środę, od godziny 10:00, zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w związku z realizacją budowy drogi S5. – Zgodnie z planowaną zmianą zamknięty zostanie fragment drogi powiatowej nr 1501C w miejscowości Trzeciewiec w kierunku miejscowości Dobrcz. Nowa organizacja ruchu potrwa do czerwca 2021 roku – wyjaśnia przedstawiciel Mirbudu. Zakres zmian można zobaczyć na poniższej mapce.

20_11_2020

To kolejna zmiana na odcinku budowy S5 pomiędzy węzłami Bydgoszcz Północ a Świecie Południe. Wcześniej, bo na początku listopada, w rejonie Włók dotychczasowy ruch z jezdni tymczasowej został przeniesiony na jezdnię docelową. – Zmiana organizacji polegała na przywróceniu ruchu na wprost, w śladzie DK5 i tym samym likwidacji tymczasowego bypassu. Nowa organizacja ruchu na tym odcinku potrwa do marca 2021 roku – podkreśla Bruger.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments