Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
85% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
-0C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKolejny pies uratowany przez OTOZ Animals. Żył w strasznych warunkach, przywiązany do łańcucha
27.03.2020 | 10:45

Kolejny pies uratowany przez OTOZ Animals. Żył w strasznych warunkach, przywiązany do łańcucha

Na zdjęciu: Pies został skazany na wieloletnie obserwowanie świata z perspektywy metrowego łańcucha.

Fot. nadesłane

OTOZ Animals podjęło kolejną interwencję we współpracy z policją. Dzięki temu kolejne zwierzę może liczyć na godne warunki życia.

Pies został skazany na wieloletnie obserwowanie świata z perspektywy metrowego łańcucha, a ktoś najprawdopodobniej postanowił wyładować na nim swoje życiowe frustracje. – Kiedy go znaleźliśmy patrzył na nas już zrezygnowanym wzrokiem – mówią przedstawiciele OTOZ Animals. Właścicielka zapytana, czy pies nie został uderzony przez auto, odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości, bo on… nigdy nie był spuszczany z łańcucha. Jednego grudniowego wieczoru miało być wszystko dobrze, a rankiem miał już być „taki przetrącony”.

Uwagę naszą oraz funkcjonariuszy policji zwróciło zachowanie zwierzęcia, które chętnie podchodziło do obcych osób, choć mundury z reguły budzą niepokój, natomiast na widok opiekunki psiak zsikał się i położył na boku – opisują przedstawiciele OTOZ Animals.

Zwierzę trafiło już pod opiekę bydgoskiego schroniska, które szuka dla niego możliwości rehabilitacji. Badanie lekarskie wykazało, że ma zachowane czucie, więc jest szansa, że będzie samodzielnie chodziło. – Kochany piesku, przeszedłeś drogę jak na Księżyc i z powrotem – będziesz miał na imię Apollo – mówią z uśmiechem wolontariusze OTOZ Animals.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści