Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Paraliż na ulicach Bydgoszczy! Duże problemy na rondzie Jagiellonów i Kamiennej [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.10.2022 | 12:50

Na zdjęciu: Do zderzenia skody i mitsubishi doszło na skrzyżowaniu Kamiennej i Łęczyckiej.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

To nie jest spokojny dzień (17 października) na bydgoskich ulicach. Wczesnym popołudniem doszło do dwóch zdarzeń – na rondzie Jagiellonów i na ul. Kamiennej.

Na skrzyżowaniu Kamiennej i Łęczyckiej w poniedziałek po godz. 12:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: mitsubishi oraz skody. Służby jak na razie nie informują, czy ktokolwiek w wyniku tego zdarzenia został poszkodowany.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci. Na Kamiennej tworzą się duże korki, bowiem nadal trwają czynności policyjne.

Zderzenie autubusu z tramwajem na rondzie Jagiellonów

Przed godz. 13:00 pojawiły się natomiast problemy na rondzie Jagiellonów, gdzie tramwaj linii nr 6 jadący w stronę Bielaw zderzyły się z autobusem rejsowym.

Na miejscu jest nadzór ruchu MZK. Na razie nie są znane szczegóły, ale wiadomo, że należy spodziewać się dużych utrudnień – zwłaszcza w funkcjonowaniu linii tramwajowych.

Aktualizacja: Wprowadzono awaryjne trasy tramwajów: linie 3, 5, 8 i 9 z centrum kursują między Rycerską a Bielawami, linia nr 6 z centrum między Bielawami a Rycerską, linia 10 z centrum między Lasem Gdańskim a Wilczakiem. Linie 3, 5 i 10 z Fordonu jeżdżą do zajezdni tramwajowej, linia 8 między zajezdnią a Bałtycką, zaś linia 6 Łęgnowo – Wyścigowa. Na odcinku Garbary – rondo Fordońskie kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.

Zobacz zdjęcia z wypadku na rondzie Jagiellonów

Wypadek na Chodkiewicza

Przypomnijmy, że w poniedziałek informowaliśmy już także o wypadku na Chodkiewicza. Doszło tam do zderzenia auta osobowego i karetki pogotowia. W tym zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. [CZYTAJ WIĘCEJ]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stary dziad
Stary dziad
1 rok temu

Bruski wpisuje się w trend obłąkanych prezydentów miast zwężających ulice – za chwilę trzypasmowa Ogińskiego będzie miała już tylko dwa pasy.
Dlaczego ?
O to trzeba zapytać naszego obłąkanego prezydenta….