Kolizje w Fordonie. Jedna osoba została przewieziona do szpitala
Zdjęcia: Nadesłane
Wiele działo się dzisiaj na bydgoskich drogach. Także w Fordonie. W największej dzielnicy miasta miały miejsce dwa zdarzenia. W wyniku poważniejszego z nich, do którego doszło na ulicy Fordońskiej, jedna osoba wymagała hospitalizacji.
Obie sytuacje wydarzyły się późnym popołudniem. W pierwszej z nich, poważniejszej, zderzyły się trzy samochody na ulicy Fordońskiej. W wyniku incydentu jedna z osób została przewieziona do szpitala. Z kolei w drugim na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Andersa w kolizji brał udział samochód osobowy. Wszystko wskazuje na to, że nikt nie ucierpiał. Zdjęcia z opisywanych zdarzeń zamieszczamy powyżej.
Przypomnijmy, że tego samego dnia na osiedlu Leśnym doszło do groźnego potrącenia pieszego. Starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala.
- NA ŻYWO: Koncert lidera Abramczyk Polonii w Toruniu! Trwa walka o medale IMP - 16 maja 2026
- Wypadek pod Bydgoszczą. Utworzył się ogromny korek - 14 maja 2026
- Szok. Stacja była w Bydgoszczy ponad 20 lat. Teraz ją wyburzą - 14 maja 2026






