Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKoronawirus opóźni start sezonu żużlowego. Mecz Abramczyk Polonii z Unią Leszno przełożony
polonia bydgoszcz
10.03.2020 | 17:53

Koronawirus opóźni start sezonu żużlowego. Mecz Abramczyk Polonii z Unią Leszno przełożony

Na zdjęciu: Żużlowcy Abramczyk Polonii nie zmierzą się na koniec marca z Fogo Unią Leszno.

Fot. Szymon Fiałkowski

ZOOleszcz SuperMecz między Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Fogo Unią Leszno nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Spotkanie zostało przełożone w związku z zakazem przeprowadzania imprez masowych.

We wtorek przed południem premier Mateusz Morawiecki poinformował o nakazie odwołanie wszystkich imprez masowych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. – Organizatorom wydarzeń będziemy przekazywać informacje przez wojewodów. Chcemy być mądrzy nie po szkodzie, ale przed szkodą – mówił szef rządu. Dopuszczono organizację imprez sportowych bez udziału publiczności, lecz minister sportu zaapelowała o odwołanie wszelkich zawodów, także tych mniejszych, amatorskich.

Wiadomo już, że nie odbędzie się w pierwotnym terminie żużlowy ZOOleszcz Supermecz, który zaplanowany był na 28 marca. Pojedynek Abramczyk Polonii Bydgoszcz i Fogo Unii Leszno ma zostać rozegrany w innym terminie. – Zwrot pieniędzy za zakupione bilety dokonany zostanie drogą elektroniczną – na konta lub karty, w zależności od wybranego sposobu płatności – poinformował klub.

Czytaj więcej o odwołaniu imprez masowych w Bydgoszczy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści