Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
47% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 21 • L 20
22C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
23C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoKoronawirus w regionie. Przedłużono zamknięcie punktu obsługi mieszkańców w Zielonych Arkadach
Urząd Miasta Bydgoszczy Zielone Arkady
09.04.2021 | 10:01

Koronawirus w regionie. Przedłużono zamknięcie punktu obsługi mieszkańców w Zielonych Arkadach

Na zdjęciu: Punkt obsługi mieszkańców w Zielonych Arkadach pozostanie zamknięty do 18 kwietnia.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy / archiwum

Do niedzieli, 18 kwietnia zamknięty będzie Punkt Obsługi Mieszkańców urzędu miasta, który mieści się w galerii Zielone Arkady.

Punkt zamknięty został 20 marca i taki stan rzeczy pierwotnie miał potrwać do 9 kwietnia. Jak informuje bydgoski ratusz, zlokalizowany w Zielonych Arkadach punkt urzędu nadal będzie nieczynny. Powodem jest przedłużenie obostrzeń wprowadzonych przez rząd w związku z trwającą pandemią koronawirusa, a także liczne przypadki zachorowań na COVID-19 wśród pracowników urzędu.

Jak informują urzędnicy, w sprawach związanych z rejestracją pojazdów, mieszkańcy nadal będą obsługiwani w Wydziale Uprawnień Komunikacyjnych przy ul. Grudziądzkiej 9-15 oraz w fordońskiej filii urzędu przy ul. Emilii Gierczak 6, ale wcześniej muszą umówić wizytę telefonicznie pod numerami telefonu 52 58 59 260 (ul. Grudziądzka 9-15) i 52 58 59 262 (ul. Gierczak 6). – Bardzo prosimy, aby ze wskazanych numerów telefonu korzystały przede wszystkim osoby, które kupiły pojazdy dotychczas niezarejestrowane, tj. fabrycznie nowe oraz sprowadzone z zagranicy – mówią urzędnicy i przypominają, że w przypadku pojazdu wcześniej zarejestrowanego w Polsce, obowiązkiem właściciela jest zawiadomienie o nabyciu pojazdu w terminie 30 dni. Można to zrobić zarówno elektronicznie – z użyciem podpisu kwalifikowanego, profilu zaufanego i platformy ePUAP, a także listownie (na adres Wydziału Uprawnień Komunikacyjnych) lub pozostawić zawiadomienie w skrzynce podawczej przy Grudziądzkiej 9-15. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.um.bydgoszcz.pl/samochod.

Zameldowanie na pobyt stały lub czasowy oraz inne działania z tego zakresu (w tym potwierdzanie profilu zaufanego) odbywa się po rejestracji w biurach meldunkowych przy ulicy Jezuickiej 14A (nr tel. 52 58 59 450) oraz ul. E.Gierczak 6 (nr tel. 52 58 59 263).

Przyjmowanie wniosków o wydanie dowodów osobistych oraz ich wydawanie odbywa się w godzinach pracy urzędu. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Informacja dotycząca czynności meldunkowych udzielana jest pod numerem telefonu: 52 58 58 126, natomiast dotycząca „Bydgoskiej Rodziny 3+” – 52 58 58 840.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści