Koszykarskie derby dla Torunia. Energa lepsza od Artego
Dodano: 12.02.2017 | 02:46Na zdjęciu: Koszykarki Artego zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli.
Fot. ST/archiwum
Na czterech zwycięstwach zakończyła się seria wygranych Artego Bydgoszcz. W sobotę podopieczne Tomasza Herkta przegrały w derbowym pojedynku z Energą Toruń 71:76. Po osiemnastu kolejkach bydgoszczanki zajmują piąte miejsce w tabeli. Za tydzień zagrają w Sosnowcu.
18. kolejka Basket Ligi Kobiet
Artego Bydgoszcz – Energa Toruń 71:76 (17:15, 13:18, 17:16, 24:27)
Artego: Stallworth 26 (8 zb.), Mosby 18, Międzik 11, Reid 11, Suknarowska 3, Rooney 2, Koc 0, Szczechowiak 0.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026















