Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

KPZPN wznawia rozgrywki IV ligi!

Dodano: 24.03.2021 | 13:55

Na zdjęciu: Chemik Moderator zagra w piątek ze Sportisem Łochowo.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej poinformował, że w najbliższy weekend zostaną wznowione rozgrywki IV ligi. Rozegrane zostaną zaległe mecze 19. kolejki.

Jak informuje KPZPN, w poniedziałek kluby otrzymały opinię prawną wraz ze wzorami dokumentów, które po spełnieniu zawartych w nich warunków dadzą możliwość rozgrywania meczów ligowych. – Zgodnie z interpretacją prawną możliwe jest prowadzenie działalności związanej ze sportem polegającej na organizacji współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego w przypadku zawodników pobierających stypendium sportowe ustanowione przez klub sportowy – informuje związek.

Czas na przesłanie stosownych oświadczeń minął w środę o godz. 12:00. Pozytywnie na propozycję odpowiedziało 16 z 19 klubów uczestniczących w rozgrywkach IV ligi. Dlatego w najbliższy weekend odbędzie się pięć spotkań:
Chemik Moderator Bydgoszcz – Sportis SFC Łochowo (26.03)
Lider Włocławek – Włocłavia Włocławek (27.03)
Cuiavia Inowrocław – Kujawianka Izbica Kujawska (27.03)
Lech Rypin – Unia Gniewkowo (27.03)
Sparta Brodnica – Legia Chełmża (27.03)

Mecze Chełminianka Chełmno – BKS Bydgoszcz i Orlęta Aleksandrów Kujawski – Kujawiak Kowal odbędą się, gdy zmienią się obostrzenia dotyczący gry piłkarzy-amatorów.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments