[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Chcieli okraść lokal gastronomiczny. Wpadli na gorącym uczynku

Dodano: 13.03.2022 | 17:53

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali sprawców na gorącym uczynku.

Fot. archiwum

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm sprawcom usiłowania kradzieży, których zatrzymali brodniccy policjanci. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku. 

W czwartek krótko przed godz. 11:00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że dwóch mężczyzn wyłamuje metalowe elementy parasoli przed nieczynnym lokalem gastronomicznym w Brodnicy.

Dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrol policjantów. Kiedy funkcjonariusze dojeżdżali na wskazaną przez zgłaszającą ulicę, na miejscu był tylko jeden z mężczyzn, który na widok radiowozu zaczął uciekać – relacjonuje asp. szt.  Agnieszka Łukaszewska z brodnickiej policji.

Policjanci zatrzymali 57-latka. Mężczyzna miał przy sobie metalowe elementy od parasola.  Kilkadziesiąt minut później wpadł tez jego 46-letni wspólnik. Obaj trafili do aresztu. W piątek zostali przesłuchani. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Chcieli okraść lokal gastronomiczny. Wpadli na gorącym uczynku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments