[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kradzież na planie filmu Smarzowskiego. Policja złapała sprawców

Dodano: 06.10.2020 | 10:35

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży telefonów komórkowych. Doszło do nich na planie najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego.

Do zdarzenia doszło w sierpniu w Nieszawie niedaleko Ciechocinka (powiat aleksandrowski) podczas realizacji zdjęć do najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowskiego (zdjęcia do niej kręcone są również w Bydgoszczy i Ostromecku).

Udział w nich brało wielu statystów. W trakcie tych nagrań policjanci otrzymali informację, iż dwójce z nich zostały skradzione telefony o wartości 2700 i 620 zł. Okazało się, że zostały one zabrane w odstępach jednego dnia z pozostawionych bez nadzoru torebek – relacjonuje asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy komendy policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Sprawę kradzieży badali ciechocińscy kryminalni. Dzięki pozyskanym informacjom i zabezpieczonym dowodom wczoraj (5 października) zatrzymali mieszkańców Nieszawy – 26-latka i 18-latkę. Jak się okazało, w żaden sposób ze sobą nie współpracowali. Złodzieje usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Warto dodać, że policjanci odzyskali skradzione telefony.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments