Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKradzież w Galerii Pomorskiej. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji [ZDJĘCIA]
12.08.2023 | 08:19

Kradzież w Galerii Pomorskiej. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: KMP Bydgoszcz

Policjanci z komisariatu Bydgoszcz – Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu osób, które są podejrzewane o dokonanie kradzieży artykułów odzieżowych w jednej z bydgoskich galerii.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2023 roku w sklepie odzieżowym na terenie galerii handlowej przy ulicy Fordońskiej 141 w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osób podejrzewanych o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji dwóch osób.

Osoby, które rozpoznają kobietę lub mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komisariatu Bydgoszcz – Śródmieście.

Informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub w rozmowie telefonicznej pod numerem telefonu 47 751 14 62, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 3381/23.

0 0 votes
Article Rating
Kradzież w Galerii Pomorskiej. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments