Bydgoszcz
13C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 14 • L 11
15C
Wt
14C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPORADY I CIEKAWOSTKIKredyt online – dla kogo, na jakich warunkach
28.04.2020 | 11:33

Kredyt online – dla kogo, na jakich warunkach

Na zdjęciu: Szybką pożyczkę możemy uzyskać nawet w 15 minut.

Fot. mat. autora

Okres kwarantanny i izolacji z jednej strony jest wyzwaniem, ale dla wielu osób staje się również okazją do tego, by zrobić mieszkaniu remont, zainwestować w szkolenia czy też kupić nowy sprzęt. Nawet jeśli nie mamy na ten cel pieniędzy, bez problemu możemy wziąć atrakcyjny kredyt online. Poza tym że nie musimy nawet wychodzić z domu, to uproszczone bankowe procedury sprawiają, że na decyzję nie będziemy musieli długo czekać. Szybką pożyczkę możemy uzyskać nawet w 15 minut.

Gdzie wziąć kredyt?

Szybkie pożyczki to doskonała odpowiedź na potrzeby rynku i samych konsumentów. Przejrzyste zasady i rezygnacja z szeregu dodatkowych formalności sprawiają, że szybko można znaleźć interesującą propozycję. Listę banków, które aktualnie oferują kredyty gotówkowe online można przejrzeć choćby na https://www.get-money.pl/aktualności/giełda/kredyt-gotówkowy-online. Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty banków to najtańsze i najszybsze rozwiązanie na pozyskanie większej sumy pieniędzy z możliwością rozłożenia spłaty na niewielkie miesięczne raty.

Taką ofertę znajdziemy więc w szeregu różnych banków i instytucji pozabankowych, ale przed wyborem konkretnej warto dokładnie zapoznać się chociażby z dodatkowymi kosztami oraz warunkami udzielania kredytu. Jak zawsze konieczne będzie również przeczytanie regulaminu oraz analiza umowy. W ciągu 15 minut może nawet pożyczyć 50 tysięcy złotych i bez problemy możemy dostosować system spłaty do swoich potrzeb i możliwości. Takie elastyczne rozwiązania są świetnym pomysłem, o ile dobrze przeanalizuje się swoją sytuację, a także znajdzie się bankową ofertę szytą na miarę.

Pożyczka cięta na wymiar

Na rynku znaleźć można również pożyczkę na selfie. By po nią sięgnąć, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Podpisanie umowy nie wymaga również wizyty kuriera. Jest to więc opcja całkowicie bezpieczna. Do tej pory takiego rozwiązania żaden bank jeszcze nie zaproponował. Dzięki pożyczce na selfie możemy postarać się o pieniądze w wysokości od 500 zł do 150 tysięcy złotych, które będziemy spłacać od 3 do 120 miesięcy. Oprocentowanie tej oferty wynosi 7,49%. Takie pieniądze można przeznaczyć na każdy cel – na remont mieszkania też, a poza niskim oprocentowaniem klienci doceniają również bardzo dobre warunki oraz fakt, że kredyt można wziąć całkowicie online.

Jakie są koszty pożyczki online?

Niewątpliwie na koszty pożyczki wpływ ma wiele różnych czynników. Ważnym argumentem, by sięgnąć po tę formę finansowania jest oczywiście czas, w jakim uzyskamy pieniądze oraz ograniczenie niezbędnych formalności. Ale jak każdy produkt bankowy także kredyt generuje dodatkowe koszty. W efekcie na wysokość rat – a tym samym na całkowitą wysokość pożyczki poza oprocentowaniem mogą wpływać na przykład oprocentowanie oraz inne opłaty. One wszystkie są ujęte w tabelach i regulaminach. Dla kredytobiorców istotnym i łatwym do porównania wskaźnikiem jest RRSO. W nim zawarte są wszystkie koszty pożyczki online.

Poza tym pożyczki można porównać w licznych rankingach, a dostępne kalkulatory pozwolą sprawdzić, jakie są całkowite koszty. Nie zwalania to jednak z konieczności bardzo uważnego przeczytania dokumentów.

Bez zbędnych formalności

Kredyty online oszczędzają nie tylko nasz czas, ale również nerwy i pieniądze. Już sam fakt ograniczenia ilości koniecznych formalności i dokumentów sprawia, że cała procedura jest zdecydowanie przyjemniejsza. W większości przypadków bank przy pożyczce online będzie wymagać od nas tylko okazanie numeru i serii dowodu osobistego. Nie potrzebujemy zaświadczeń o zatrudnieniu ani o wysokości dochodów miesięcznych. Nie musimy również generować wyciągów z konta czy deklaracji podatkowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Powiązane treści